ماژول نمایش مانیتور رنگی IPS 7 "TFT LCD 1024x768 XGA Mitsubishi AA104XG02
نام تجاری: Mitsubishi
شماره مدل: AA104XG02
MOQ: 1
شرایط پرداخت: L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون
اطلاعات جزئیات
محل منبع:
ژاپن
تایپ کنید:
TFT
اندازه نمایشگر:
10.4 اینچ
نوع تامین کننده:
برند اصلی
نوع نور پس زمینه:
LED
قطعنامه:
1024(RGB)x768، XGA 123PPI، 1024(RGB)x768، XGA 123PPI
روشنایی:
500cd/m2
دمای عملیاتی:
دمای عملیاتی: -30 ~ 80 درجه سانتیگراد; دمای ذخیره سازی: -30
نوع نمایشگر:
IPS
نوع نصب:
رابط
اندازه صفحه نمایش:
10.4
رابط ارتباطی:
LVDS (1 ch، 6/8 بیت)، کانکتور 20 پین
نوع پنل:
a-Si TFT-LCD، LCM
اندازه بزرگتر ماژول (میلی متر):
230(W)X180.2(H)X10(D)
زاویه دید:
85/85/85/85 (نوع) (CR 10)
رابط:
LVDS
پنل لمسی:
بدون
برنامه:
تجهیزات صنعتی
ولتاژ ورودی:
3.3 ولت (نوع)
فرکانس:
60 هرتز
برجسته کردن:
مانیتور رنگی LCD XGA 7 tft,مانیتور رنگی IPS 7 tft,AA104XG02
IPS 7 tft lcd color monitor
AA104XG02
توضیح محصول
ماژول نمایش TFT-LCD Mitsubishi AA104XG02 10.4"
خلاصه ی محصول
ویژگی های کلیدی
  • طیف گسترده ای از دماهای عملیاتی (-30°C تا 80°C)
  • نور پس زمینه WLED با طول عمر طولانی با طول عمر 100،000 ساعت
  • رابط LVDS با کانکتور 20 پین برای اتصال قابل اعتماد
  • ساخت و ساز صنعتی برای محیط های سخت
  • نسبت کنتراست بالا (1000: 1) برای کیفیت تصویر واضح
درخواست ها
گزینه های سفارشی سازی
مشخصات فنی
مدل پانل AA104XG02
برند پنل میتسوبیشی
نوع پنل a-Si TFT-LCD، LCM
قطعنامه 1024 ((RGB) × 768، XGA 123PPI
فرمت پیکسل نوار عمودی RGB
ابعاد ماژول 230 ((W) × 180.2 ((H) × 10 ((D) mm
منطقه فعال 210.4 ((W) ×157.8 ((H) mm
حالت نمایش SWV، معمولاً سیاه، انتقال دهنده
زمان پاسخ 12/12 ms (Typ.) ((Tr/Td)
رنگ های نمایش 262K/16.7M (50٪ NTSC)
نور پس زمینه WLED، 100K ساعت طول عمر، با راننده LED
صفحه لمسی بدون
منبع برق 3.3V (نوع)
نرخ فریم 60 هرتز
نوع رابط LVDS (1 ch، 6/8-bit) ، 20 پین کانکتور
کانکتور FPC I-pex، 20186-020E-11F، Pitch 1.25mm
درخواست صنعت
چرا وان را انتخاب کنید؟
امتیازها و بررسی‌ها
امتیاز کلی
5.0
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
4 ستاره‌ها
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%