Moduł wyświetlania kolorowego monitora IPS 7" TFT LCD 1024x768 XGA Mitsubishi AA104XG02
Nazwa Marki: Mitsubishi
Numer modelu: AA104XG02
MOQ: 1
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Japonia
Typ:
TFT
Rozmiar wyświetlacza:
10,4 cala
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
Typ podświetlenia:
PROWADZONY
Rezolucja:
1024(RGB)x768, XGA 123PPI, 1024(RGB)x768, XGA 123PPI
Jasność:
500cd/m2
Temperatura pracy:
Temperatura pracy: -30 ~ 80°C; Temperatura przechowywania: -30
Typ wyświetlacza:
IPS
Typ mocowania:
Złącze
Rozmiar ekranu:
10.4
Interfejs komunikacyjny:
Złącze LVDS (1 kanał, 6/8 bitów), 20 pinów
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Moduł ponadwymiarowy (mm):
230(szer.)X180,2(wys.)X10(gł.)
Kąt widzenia:
85/85/85/85 (typ.)(CR 10)
Interfejs:
LVDS
Panel dotykowy:
bez
Aplikacja:
Sprzęt Przemysłowy
Napięcie wejściowe:
3,3 V (typowe)
Częstotliwość:
60 Hz
Podkreślić:
XGA 7 tft monitor lcd kolorowy
IPS 7 tft monitor lcd kolorowy
AA104XG02
Opis produktu
Moduł wyświetlacza TFT-LCD Mitsubishi AA104XG02 10,4" XGA
Przegląd produktu
 Kluczowe cechy
  • Wysoka jasność 500 cd/m² dla doskonałej widoczności
  • Szeroki zakres temperatur pracy (od -30°C do 80°C)
  • Długowieczne podświetlenie WLED o żywotności 100 000 godzin
  • Interfejs LVDS ze złączem 20-pinowym dla niezawodnego połączenia
  • Konstrukcja klasy przemysłowej do trudnych warunków
  • Wysoki współczynnik kontrastu (1000:1) dla ostrości obrazu
Zastosowania
Opcje dostosowywania
Specyfikacje techniczne
Model panelu AA104XG02
Marka panelu Mitsubishi
Rozmiar 10,4 cala
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rozdzielczość 1024(RGB)×768, XGA 123PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Wymiary modułu 230(szer.)×180,2(wys.)×10(gł.) mm
Obszar aktywny 210,4(szer.)×157,8(wys.) mm
Tryb wyświetlania SWV, normalnie czarny, transmisyjny
Czas reakcji 12/12 ms (typ.)(Tr/Td)
Kolory wyświetlania 262 tys./16,7 mln (50% NTSC)
Podświetlenie WLED, żywotność 100 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10)
Ekran dotykowy Bez
Jasność 500 cd/m² (typ.)
Współczynnik kontrastu 1000:1 (typ.)
Zasilanie 3,3 V (typ.)
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Typ interfejsu LVDS (1 kanał, 6/8-bit), złącze 20-pinowe
Złącze FPC I-pex, 20186-020E-11F, rozstaw 1,25 mm
Temperatura pracy -30°C do 80°C
Temperatura przechowywania -30°C do 80°C
Zastosowanie Przemysłowe
Dlaczego wybrać Wan Display
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%