IPS 7" TFT LCD-kleurmonitor Display Module 1024x768 XGA Mitsubishi AA104XG02
Merknaam: Mitsubishi
Modelnummer: AA104XG02
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Japan
Type:
TFT
Weergavegrootte:
10,4 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Type achtergrondverlichting:
LED
Oplossing:
1024(RGB)x768, XGA 123PPI, 1024(RGB)x768, XGA 123PPI
Helderheid:
500cd/m2
Bedrijfstemperatuur:
Bedrijfstemperatuur: -30 ~ 80 °C; Opslagtemperatuur: -30
Weergavetype:
IPS
Montagetype:
Connector
Schermgrootte:
10.4
Communicatie-interface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Buitenmaatse module (mm):
230(B)X180,2(H)X10(D)
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.)(CR 10)
Interface:
LVDS
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
3000 m² per maand
Ingangsspanning:
3,3 V (typ.)
Frequentie:
Guangdong, China
Markeren:
XGA 7 tft lcd-kleurmonitor
IPS 7 tft lcd-kleurmonitor
AA104XG02
Productbeschrijving
Mitsubishi AA104XG02 10,4" XGA TFT-LCD Display Module
Productoverzicht
De Mitsubishi AA104XG02 is een 10,4 inch XGA TFT-LCD-displaymodule ontworpen voor industriële toepassingen.Dit scherm levert uitzonderlijke helderheid en betrouwbaarheid in veeleisende omgevingen..
Belangrijkste kenmerken
  • Hoge helderheid 500 cd/m2 voor uitstekend zicht
  • Breed werktemperatuurbereik (-30°C tot 80°C)
  • Langlevende WLED-achtergrondverlichting met een levensduur van 100.000 uur
  • LVDS-interface met 20-pins connector voor betrouwbare verbinding
  • Industriële bouw voor veeleisende omgevingen
  • Hoge contrastverhouding (1000:1) voor scherpe beeldkwaliteit
Toepassingen
Aanpassingsopties
Verkrijgbaar met dekselglas met Corning Gorilla GG3 in verschillende diktes.
Technische specificaties
Panelmodel AA104XG02
Panelmerk Mitsubishi
Grootte 10.4 inch
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024 ((RGB) × 768, XGA 123PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Afmetingen van de module 230 ((W) × 180,2 ((H) × 10 ((D) mm
Actief gebied 210.4 ((W) × 157.8 ((H) mm
Afbeeldingsmodus SWV, meestal zwart, transmisief
Reactietijd 12/12 ms (Type.) ((Tr/Td)
Kleuren weergeven 262K/16.7M (50% NTSC)
Achterlicht WLED, levensduur van 100K uur, met LED Driver
Zienhoek 85/85/85/85 (type)
Aanraakscherm Zonder
Helderheid 500 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 10001 (Typ.)
Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Framerate 60 Hz
Interface type LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinnen Connector
FPC-connector I-pex, 20186-020E-11F, pitch 1,25 mm
Werktemperatuur -30°C tot 80°C
Bergingstemperatuur -30°C tot 80°C
Toepassing Industrieel
Waarom Wan Display kiezen
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%