12.1" Aktif Matris TFT LCD Renkli Ekran Modülü LED Sürücü G121ACE-LH1 ile
Marka Adı: Innolux
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Parça NO.:
G121ACE-LH1
Ekran Boyutu:
12,1"
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Tedavi:
Parlama önleyici, Sert kaplama (3H)
Kontrast Oranı:
1000 : 1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
13/12 (Tip.)(Tr/Td) ms
Çalışma Modu:
AAS, Normalde Siyah, Aktarıcı
Arka ışık:
WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Dokunmatik ekran:
olmadan
Gerilim Beslemesi:
5,0V (Tip.)
Sinyal Türü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 30 pinli Konektör
Vurgulamak:
Aktif Matrix TFT LCD Modülü
G121ACE aktif matris tft LCD
Aktif Matrix renkli tft ekranı
Ürün Açıklaması
12.1" SVGA TFT-LCD Ekran Modülü
Model: G121ACE-LH1 | Marka: Innolux
Çözünürlük: 800×600 SVGA (82 PPI) | Arayüz: LVDS 30-pin
Ana Özellikler
  • LCM entegrasyonlu 12.1 inç a-Si TFT-LCD
  • 82 piksel/inçte 800×600 SVGA çözünürlük
  • 30-pin konektörlü LVDS arayüzü (1 kanal, 6/8-bit)
  • Entegre WLED arka aydınlatma ve sürücü (50.000 saat ömür)
  • Yüksek parlaklık: 450 cd/m² tipik
  • Geniş izleme açıları: 89/89/89/89 (CR≥10)
  • Yansıma önleyici sert kaplama (3H sertlik)
Teknik Özellikler
Aktif Alan 246.0 × 184.5 mm (G×Y)
Çerçeve Açıklığı 249.0 × 187.5 mm (G×Y)
Dış Boyutlar 260.5 × 204.0 × 8.9 mm (Y×V×D)
Ağırlık 470g (Tipik) / 490g (Maksimum)
Kontrast Oranı 1000:1 (Tipik)
Tepki Süresi 13/12 ms (Tipik, Tr/Td)
Renk Derinliği 262K/16.7M renk, %72 NTSC
Yenileme Hızı 60Hz
Çalışma Voltajı 5.0V (Tipik)
Çalışma Sıcaklığı -30°C ila 85°C
Depolama Sıcaklığı -30°C ila 85°C
Ekran Modu AAS, Normalde Siyah, Transmisif
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%