12.1" Ενότητα έγχρωμης οθόνης LCD TFT ενεργού μήτρας με LED driver G121ACE-LH1
Ονομασία μάρκας: Innolux
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέρος ΑΡΙΘ.:
G121ACE-LH1
Μέγεθος οθόνης:
12,1"
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μορφή pixel:
Κάθετη λωρίδα RGB
Θεραπεία:
Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H)
Αναλογία αντίθεσης:
1000 : 1 (Τύπ.) (TM)
Χρόνος απόκρισης:
13/12 (τύπος.) (Tr/Td) κα
Λειτουργία εργασίας:
AAS, κανονικά μαύρος, μεταδιδόμενο
Οπίσθιος φωτισμός:
WLED, 50K ώρες, Με πρόγραμμα οδήγησης LED
Οθόνη αφής:
χωρίς
Τροφοδοσία τάσης:
5,0 V (Τύπ.)
Τύπος σήματος:
LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Σύνδεσμος 30 ακίδων
Επισημαίνω:
Ενότητα LCD TFT ενεργού μήτρας
G121ACE ενεργός πίνακας LCD
Εικόνα tft με χρώμα Active Matrix
Περιγραφή προϊόντος
Μονάδα Οθόνης 12.1" SVGA TFT-LCD
Μοντέλο: G121ACE-LH1 | Μάρκα: Innolux
Ανάλυση: 800×600 SVGA (82 PPI) | Διεπαφή: LVDS 30 ακίδων
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • 12.1 ιντσών a-Si TFT-LCD με ενσωμάτωση LCM
  • Ανάλυση 800×600 SVGA στα 82 pixel ανά ίντσα
  • Διεπαφή LVDS με σύνδεση 30 ακίδων (1 κανάλι, 6/8-bit)
  • Ενσωματωμένος οπίσθιος φωτισμός WLED με οδηγό (διάρκεια ζωής 50.000 ώρες)
  • Υψηλή φωτεινότητα: 450 cd/m² τυπική
  • Ευρείες γωνίες θέασης: 89/89/89/89 (CR≥10)
Τεχνικές Προδιαγραφές
Ενεργή Περιοχή 246.0 × 184.5 mm (Π×Υ)
Άνοιγμα Πλαισίου 249.0 × 187.5 mm (Π×Υ)
Διαστάσεις Περιγράμματος 260.5 × 204.0 × 8.9 mm (Υ×Π×Β)
Βάρος 470g (Τυπικό) / 490g (Μέγιστο)
Αναλογία Αντίθεσης 1000:1 (Τυπική)
Χρόνος Απόκρισης 13/12 ms (Τυπικός, Tr/Td)
Βάθος Χρώματος 262K/16.7M χρωμάτων, 72% NTSC
Ρυθμός Ανανέωσης 60Hz
Τάση Λειτουργίας 5.0V (Τυπική)
Θερμοκρασία Λειτουργίας -30°C έως 85°C
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%