12,1" Actief Matrix TFT LCD Kleurenscherm Module Met LED Driver G121ACE-LH1
Merknaam: Innolux
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Onderdeelnr.:
G121ACE-LH1
Weergavegrootte:
12,1"
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Behandeling:
Ontspiegeld, harde coating (3H)
Contrastverhouding:
1000: 1 (typ.) (TM)
Reactietijd:
13/12 (Type.) (Tr/Td) Mej.
Werkmodus:
Transmissive AAS, normaal Zwart,
Achtergrondverlichting:
WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Touchscreen:
zonder
Spanningsvoorziening:
5,0 V (typ.)
Signaaltype:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 30-pins connector
Markeren:
Active Matrix TFT LCD-module
G121ACE actieve matrix tft lcd
Actieve matrix kleurenscherm tft
Productbeschrijving
12,1" SVGA TFT-LCD Display Module
Model: G121ACE-LH1 | Merk: Innolux
Resolutie: 800×600 SVGA (82 PPI) | Interface: LVDS 30-pins
Belangrijkste Kenmerken
  • 12,1-inch a-Si TFT-LCD met LCM-integratie
  • 800×600 SVGA-resolutie bij 82 pixels per inch
  • LVDS-interface met 30-pins connector (1 kanaal, 6/8-bit)
  • Geïntegreerde WLED-achtergrondverlichting met driver (50.000 uur levensduur)
  • Hoge helderheid: 450 cd/m² typisch
  • Brede kijkhoeken: 89/89/89/89 (CR≥10)
  • Antiglare harde coating (3H hardheid)
Technische Specificaties
Actief Gebied 246,0 × 184,5 mm (B×H)
Bezel Opening 249,0 × 187,5 mm (B×H)
Afmetingen Buitenomtrek 260,5 × 204,0 × 8,9 mm (H×V×D)
Gewicht 470g (Typisch) / 490g (Maximaal)
Contrast Ratio 1000:1 (Typisch)
Responstijd 13/12 ms (Typisch, Tr/Td)
Kleurdiepte 262K/16,7M kleuren, 72% NTSC
Vernieuwingsfrequentie 60Hz
Bedrijfsspanning 5,0V (Typisch)
Bedrijfstemperatuur -30°C tot 85°C
Opslagtemperatuur -30°C tot 85°C
Weergavemodus AAS, Normaal Zwart, Transmissief
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%