12,1" Moduł kolorowego ekranu TFT LCD z matrycą aktywną i sterownikiem LED G121ACE-LH1
Nazwa Marki: Innolux
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Typ:
TFT
Część NR.:
G121ACE-LH1
Rozmiar wyświetlacza:
12,1"
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Format pikseli:
Pionowy pasek RGB
Leczenie:
Przeciwodblaskowa, twarda powłoka (3H)
Współczynnik kontrastu:
1000 : 1 (typ.) (TM)
Czas reakcji:
13/12 (typ.) (Tr / Td) ms
Tryb pracy:
AAS, normalnie czarny, przepuszczalny
Podświetlenie:
WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Ekran dotykowy:
bez
Zasilanie napięciem:
5,0 V (typowe)
Typ sygnału:
Złącze LVDS (1 kanał, 6/8 bitów), 30 pinów
Podkreślić:
Moduł LCD TFT z aktywną matrycą
Aktywna matryca TFT LCD G121ACE
Aktywna matryca kolorowego ekranu TFT
Opis produktu
12.1" Moduł wyświetlacza SVGA TFT-LCD
Model:G121ACE-LH1.Marka:Innolux
Rozstrzygnięcie:800×600 SVGA (82 PPI)Interfejs:LVDS 30-pin
Kluczowe cechy
  • 120,1-calowy a-Si TFT-LCD z integracją LCM
  • 800×600 rozdzielczość SVGA przy 82 pikselach na cal
  • Interfejs LVDS z złączem 30-pin (1 kanał, 6/8-bitowy)
  • Zintegrowane podświetlenie WLED z kierowcą (50.000 godzin życia)
  • Wysoka jasność: 450 cd/m2 typowa
  • Szeroki kąt widzenia: 89/89/89/89 (CR≥10)
  • Twarda powłoka antyglare (twardość 3H)
Specyfikacje techniczne
Obszar aktywny 246.0 × 184,5 mm (W × H)
Otwarcie bezelu 249.0 × 187,5 mm (W × H)
Wyraźne wymiary 260.5 × 204,0 × 8,9 mm (H×V×D)
Waga 470 g (typowe) / 490 g (maksymalne)
Wskaźnik kontrastu 10001 (typowe)
Czas reakcji 13/12 ms (typowe, Tr/Td)
Głębokość koloru 262K/16.7M kolory, 72% NTSC
Prędkość odświeżania 60 Hz
Napięcie robocze 5.0V (typowy)
Temperatura pracy -30°C do 85°C
Temperatura przechowywania -30°C do 85°C
Tryb wyświetlania AAS, zazwyczaj czarny, nadający
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%