EDO 21,6 inch AM OLED Display Module Touch Screen Panel 3840x2160 UHD EM60UBL63.A
Merknaam: EDO
Modelnummer: EM60UBL63.A
MOQ: 6 dagen
Betalingsvoorwaarden: L/C, T/T
Leveringscapaciteit: 2K/maand
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Sjanghai, China
paneeltype:
AM-OLED, OLED, volledige module
Weergavegrootte:
21,6 Duim
Leverancierstype:
Origineel merk
Type achtergrondverlichting:
zelf, 30.000 uur
Oplossing:
3840 ((RGB) × 2160, UHD 204PPI
Omtrekgrootte:
488,78(B)×279,42(H)×1,36(D) mm
Helderheid:
400 cd/m² (std.)
Contrastverhouding:
10000001 (type) (TM)
Kleurdiepte:
1.07B 100% DCI-P3
Antwoord:
1 (typ.)(Tr+Td)
Signaaltype:
eDP (4 rijstroken), eDP1.4b, HBR2 (5.4G/lane), 50-pins connector
Spanningsvoorziening:
20 ± 2,0 V
Bedrijfstemperatuur:
Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 70 °C
Sollicitatie:
Medische beeldvorming, desktopmonitor, digitale signage
Omgeving:
Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -40 ~ 85 °C
Verpakking Details:
Kartonnen doos
Markeren:
EDO oled-displaymodule
UHD OLED-displaymodule
3840x2160 OLED touchscreen
Productbeschrijving
De EM60UBL63.A is een 21,6" diagonaal AM-OLED displaypaneel ontwikkeld door EverDisplay Optronics (Shanghai) Limited (EDO). Deze zelf-emitterende displaymodule levert uitzonderlijke visuele prestaties zonder geïntegreerde touch functionaliteit.
Premium Display Technologie
Belangrijkste Kenmerken
  • 21,6-inch AM-OLED display met 3840×2160 UHD resolutie
  • Super AMOLED-technologie voor superieur contrast en kleur
  • 100% DCI-P3 kleurengamma met 1,07 miljard kleuren
  • Hoge contrastverhouding van 1.000.000:1 voor HDR-content
  • 400 cd/m² typische helderheid
  • eDP 1.4b interface met HDMI en DisplayPort compatibiliteit
  • Zelf-emitterende lichtbron met een levensduur van 30.000 uur
Technische Specificaties
Paneel Model EM60UBL63.A
Paneel Merk EDO
Grootte 21,6 inch
Paneel Type AM-OLED, OLED, Volledige Module
Resolutie 3840(RGB)×2160, UHD 204PPI
Pixel Formaat Echt RGB
Module Afmetingen 488,78(B)×279,42(H)×1,36(D) mm
Actief Gebied 478,08(B)×268,92(H) mm
Display Kleuren 1,07B 100% DCI-P3
Lichtbron Zelf, 30K uur
Kijkhoek 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10)
Touchscreen Zonder
Helderheid 400 cd/m² (Typ.)
Voeding 20±2,0V
Contrastverhouding 1.000.000:1 (Typ.) (TM)
Toepassing Medische Beeldvorming
Frame Rate 60Hz
Omgeving Opslag Temp.: -40 ~ 85 °C
Interface Type eDP (4 Lanes), eDP1.4b, HBR2 (5,4G/lane), 50 pins Connector
FPC Connector I-pex, 20455-050E-76, Pitch 0,5 mm
Aanbevolen Toepassingen
Wan Display beveelt dit model aan voor Medische Beeldvorming, Desktop Monitoren en Digitale Signage toepassingen. Het paneel is sinds Q4 2024 in massaproductie. Bovendien kan de EM60UBL63.A worden aangepast met afdekglas en capacitieve touch-elementen om de bruikbaarheid in diverse toepassingen te verbeteren.
Complete Display Oplossingen
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%