EDO 21,6 cali AM OLED Display Module Panel ekranu dotykowego 3840x2160 UHD EM60UBL63.A
Nazwa Marki: EDO
Numer modelu: EM60UBL63.A
MOQ: 1 szt
Warunki płatności: L/C, T/T
Możliwość zaopatrzenia: 2 tys./miesiąc
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Szanghaj, Chiny
typ panelu:
AM-OLED, OLED, pełny moduł
Rozmiar wyświetlacza:
21,6 cala
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
Typ podświetlenia:
siebie, 30 tys. godzin
Rezolucja:
3840 (RGB) × 2160, UHD 204PPI
Rozmiar konturu:
488,78 (szer.) × 279,42 (wys.) × 1,36 (gł.) mm
Jasność:
400 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
1000000:1 (typ.) (TM)
Głębia koloru:
1.07B 100% DCI-P3
Odpowiedź:
1 (typ.) (Tr+Td)
Typ sygnału:
eDP (4 linie), eDP1.4b, HBR2 (5,4 G/tor), 50-pinowe złącze
Zasilanie napięciem:
20 ± 2,0 V
Temperatura pracy:
Temperatura pracy: -20 ~ 70°C
Aplikacja:
Obrazowanie medyczne, monitor stacjonarny, Digital Signage
Środowisko:
Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -40 ~ 85 °C
Szczegóły pakowania:
Pudełko kartonowe
Podkreślić:
Moduł wyświetlania EDO oled
Moduł wyświetlania UHD OLED
Ekran dotykowy 3840x2160 OLED
Opis produktu
Technologia wyświetlania wysokiej jakości
Kluczowe cechy
  • 210,6-calowy wyświetlacz AM-OLED z rozdzielczością 3840×2160 UHD
  • Technologia Super AMOLED zapewnia doskonały kontrast i kolor
  • 100% gamy kolorów DCI-P3 z 1,07 miliarda kolorów
  • Wysoki współczynnik kontrastu 1,000,000:1 dla treści HDR
  • 400 cd/m2 typowej jasności
  • Interfejs eDP 1.4b ze zgodnością HDMI i DisplayPort
  • Samodzielnie emitujące źródło światła z żywotnością 30 000 godzin
Specyfikacje techniczne
Model panelu EM60UBL63.A
Marka paneli EDO
Wielkość 21.6 cali
Rodzaj paneli AM-OLED, OLED, pełny moduł
Rozstrzygnięcie 3840 ((RGB) × 2160, UHD 204PPI
Format pikseli Prawdziwy kolor RGB
Wymiary modułu 488.78 ((W) × 279.42 ((H) × 1.36 ((D) mm
Obszar aktywny 478.08 ((W) × 268.92 ((H) mm
Wyświetlanie kolorów 1.07B 100% DCI-P3
Źródło światła Sam, 30K godzin
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typ)
Ekran dotykowy Bez
Jasność 400 cd/m2 (typ.)
Zasilanie 20 ± 2,0 V
Wskaźnik kontrastu 1,000,0001 (typowy) (TM)
Zastosowanie Obrazowanie medyczne
Prędkość obrazu 60 Hz
Środowisko Temperatura przechowywania: -40 ~ 85 °C
Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C
Typ interfejsu eDP (4 pasy), eDP1.4b, HBR2 (5.4G/pas), 50 pinów
Złącze FPC I-pex, 20455-050E-76, odchylenie 0,5 mm
Zalecane zastosowania
Kompletne rozwiązania wyświetlacze
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%