EDO 21.6 Inch AM OLED Ekran Modülü Dokunmatik Ekran Paneli 3840x2160 UHD EM60UBL63.A
Marka Adı: EDO
Model Numarası: EM60UBL63.A
Adedi: Mercedes Benz E-Serisi
Ödeme Koşulları: L/C,T/T
Tedarik Yeteneği: 2K/Ay
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Dolap
paneli tipi:
AM-OLED, OLED, Tam Modül
Ekran Boyutu:
21.6 İnç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Arka Işık Türü:
kendi kendine, 30.000 saat
Çözünürlük:
3840 (RGB) × 2160, UHD 204ppi
Anahat Boyutu:
488,78(G)×279,42(Y) ×1,36(D) mm
Parlaklık:
400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000000:1 (Tip.) (TM)
Renk Derinliği:
1,07B %100 DCI-P3
Cevap:
1 (Tip.)(Tr+Td)
Sinyal Türü:
eDP (4 Şerit), eDP1.4b, HBR2 (5,4G/şerit), 50 pimli Konektör
Gerilim Beslemesi:
20±2,0V
Çalışma Sıcaklığı:
Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
Başvuru:
Tıbbi Görüntüleme, Masaüstü Monitör, Dijital Tabela
Çevre:
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -40 ~ 85 °C
Ambalaj bilgileri:
Karton kutu
Vurgulamak:
EDO OLED ekran modülü
UHD OLED ekran modülü
3840x2160 OLED dokunmatik ekran
Ürün Açıklaması
EM60UBL63.A 21,6 İnç AM-OLED Panel, 3840x2160 UHD Çözünürlük ve Tıbbi Ekipmanlar İçin %100 DCI-P3
EM60UBL63.A, EverDisplay Optronics (Shanghai) Limited (EDO) tarafından geliştirilen 21,6 inç diyagonal bir AM-OLED ekran panelidir. Bu kendi kendine yayılan ekran modülü, entegre dokunmatik işlevselliği olmadan olağanüstü görsel performans sunar.
Premium Ekran Teknolojisi
Bu 21,6 inç Super AMOLED 4K UHD ekran (3840x2160), gelişmiş OLED teknolojisini ultra yüksek çözünürlüklü çözünürlükle birleştirerek olağanüstü netlik, kontrast ve renk derinliği ile çarpıcı görseller üretir. Super AMOLED teknolojisi daha derin siyahlar, daha parlak beyazlar ve daha canlı renkler sağlarken, 4K UHD çözünürlük standart HD ekranların dört katı netlik sunar.
Ana Özellikler
  • 3840x2160 UHD çözünürlüklü 21,6 inç AM-OLED ekran
  • Üstün kontrast ve renk için Super AMOLED teknolojisi
  • 1,07 milyar renk ile %100 DCI-P3 renk gamı
  • HDR içerik için 1.000.000:1 yüksek kontrast oranı
  • 400 cd/m² tipik parlaklık
  • HDMI ve DisplayPort uyumluluğu ile eDP 1.4b arayüzü
  • 30.000 saat ömürlü kendi kendine yayılan ışık kaynağı
Teknik Özellikler
Panel Modeli EM60UBL63.A
Panel Markası EDO
Boyut 21,6 inç
Panel Tipi AM-OLED, OLED, Tam Modül
Çözünürlük 3840(RGB)x2160, UHD 204PPI
Piksel Formatı Gerçek RGB
Modül Boyutları 488,78(G)x279,42(Y)x1,36(D) mm
Aktif Alan 478,08(G)x268,92(Y) mm
Ekran Renkleri 1,07B %100 DCI-P3
Işık Kaynağı Kendi kendine, 30K saat
Görüş Açısı 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran Olmadan
Parlaklık 400 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı 20±2,0V
Kontrast Oranı 1.000.000:1 (Tip.) (TM)
Uygulama Tıbbi Görüntüleme
Yenileme Hızı 60Hz
Ortam Depolama Sıcaklığı: -40 ~ 85 °C
Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
Arayüz Tipi eDP (4 Hat), eDP1.4b, HBR2 (5.4G/hat), 50 pin Konektör
FPC Konektörü I-pex, 20455-050E-76, Pitch 0.5mm
Önerilen Uygulamalar
Tam Ekran Çözümleri
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%