6,67 inch buigbaar transparant OLED-displaymodule AMOLED-aanraakscherm 2400x1080 FHD SJ067FHD1-000
Merknaam: OEM
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
AMOLED
Weergavegrootte:
6.67
paneeltype:
AM-OLED, OLED, FOB
Oplossing:
2400(RGB)x1080, FHD
Buitenmaatse module (mm):
165,16 mm * 71,532 mm
Kijkhoek:
80/80/80/80 (type)(CR 10)
Helderheid:
500cd/m2
Contrastverhouding:
500000:1 (typ.) (TM)
Interface:
MIPI
Aanraakpaneel:
Incell-aanraking
Sollicitatie:
Industriële apparatuur Handheld Gaming VR AR Autodisplay
Garantie:
12 maanden
Markeren:
6
67 inch transparante OLED-displaymodule
FHD transparante OLED-displaymodule
Productbeschrijving
Beschrijving van de producten
Panelmodel
SJ067FHD1-000
Panelmerk
OEM-producten
Grootte (inch)
6.67 inch.
Paneltype
AM-OLED, OLED, FOB
Resolutie
2400 ((RGB) × 10800, FHD
Pixelformaat
RGB verticale strook
Module Outsize (mm)
165.16mm*71.532mm
Afbeeldingsmodus
/
LCD Actief gebied ((mm)
154.56mm*69.552mm
Reactietijd
2 (Type.) ((Tr+Td)
Kleuren weergeven
sRGB
Lichtbron
Zelf, 300 uur
Zienhoek
80/80/80/80 (type)
Aanraakscherm
Zonder
Helderheid
500 cd/m2 (Typ.)
Stroomvoorziening
24V (type) (VBAT)
Contrastverhouding
5000001 (type) (TM)
Gebruikt voor:
Industriële, desktop monitor, medische beeldvorming
Frameverhouding
ondersteuning voor 60 Hz en 120 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -40 ~ 85 °C
Werktemperatuur: -20 ~ 70°C
LCM-interface type
MIPI,40 Pins
FPC-connector
BF035-I40B-C08-D
Details Afbeeldingen
6,67 inch buigbaar transparant OLED-displaymodule AMOLED-aanraakscherm 2400x1080 FHD SJ067FHD1-000 0
6,67 inch buigbaar transparant OLED-displaymodule AMOLED-aanraakscherm 2400x1080 FHD SJ067FHD1-000 1
6,67 inch buigbaar transparant OLED-displaymodule AMOLED-aanraakscherm 2400x1080 FHD SJ067FHD1-000 2
6,67 inch buigbaar transparant OLED-displaymodule AMOLED-aanraakscherm 2400x1080 FHD SJ067FHD1-000 3
6,67 inch buigbaar transparant OLED-displaymodule AMOLED-aanraakscherm 2400x1080 FHD SJ067FHD1-000 4
6,67 inch buigbaar transparant OLED-displaymodule AMOLED-aanraakscherm 2400x1080 FHD SJ067FHD1-000 5
6,67 inch buigbaar transparant OLED-displaymodule AMOLED-aanraakscherm 2400x1080 FHD SJ067FHD1-000 6
6,67 inch buigbaar transparant OLED-displaymodule AMOLED-aanraakscherm 2400x1080 FHD SJ067FHD1-000 7
Profiel van het bedrijf
6,67 inch buigbaar transparant OLED-displaymodule AMOLED-aanraakscherm 2400x1080 FHD SJ067FHD1-000 8
6,67 inch buigbaar transparant OLED-displaymodule AMOLED-aanraakscherm 2400x1080 FHD SJ067FHD1-000 9
6,67 inch buigbaar transparant OLED-displaymodule AMOLED-aanraakscherm 2400x1080 FHD SJ067FHD1-000 10
6,67 inch buigbaar transparant OLED-displaymodule AMOLED-aanraakscherm 2400x1080 FHD SJ067FHD1-000 11
6,67 inch buigbaar transparant OLED-displaymodule AMOLED-aanraakscherm 2400x1080 FHD SJ067FHD1-000 12
6,67 inch buigbaar transparant OLED-displaymodule AMOLED-aanraakscherm 2400x1080 FHD SJ067FHD1-000 13
6,67 inch buigbaar transparant OLED-displaymodule AMOLED-aanraakscherm 2400x1080 FHD SJ067FHD1-000 14
Veelgestelde vragen
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%