EDO 21,6 ιντσών AM OLED οθόνη Μονάδα οθόνης αφής Πίνακας οθόνης αφής 3840x2160 UHD EM60UBL63.A
Ονομασία μάρκας: EDO
Αριθμός μοντέλου: EM60UBL63.A
MOQ: 1 τεμ
Όροι πληρωμής: L/C,T/T
Δυνατότητα Προμήθειας: 2K/Μήνα
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Σαγκάη, Κίνα
τύπο πάνελ:
AM-OLED, OLED, Full Module
Μέγεθος οθόνης:
21,6 ίντσα
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
Τύπος οπίσθιου φωτισμού:
εαυτός, 30 χιλιάδες ώρες
Ψήφισμα:
3840 ((RGB) × 2160, UHD 204PPI
Μέγεθος περιγράμματος:
488,78(Π)×279,42(Υ) ×1,36(Β) χιλ.
Λάμψη:
400 cd/m² (Τύπ.)
Αναλογία αντίθεσης:
10000001 (τύπος) (TM)
Βάθος χρώματος:
1,07B 100% DCI-P3
Απάντηση:
1 (Τύπος) (Tr+Td)
Τύπος σήματος:
eDP (4 λωρίδες) , eDP1.4b , HBR2 (5,4G/λωρίδα) , Σύνδεση 50 ακίδων
Τροφοδοσία τάσης:
20±2,0V
Θερμοκρασία λειτουργίας:
Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 70 °C
Εφαρμογή:
Ιατρική Απεικόνιση, Επιτραπέζια Οθόνη, Ψηφιακή Σήμανση
Περιβάλλο:
Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 70 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40 ~ 85 °C
Συσκευασία λεπτομέρειες:
Κουτί από χαρτόνι
Επισημαίνω:
Ενότητα οθόνης EDO oled
Μοντέλο οθόνης UHD OLED
Εικονική οθόνη OLED 3840x2160
Περιγραφή προϊόντος
EM60UBL63.A 21,6 ιντσών AM-OLED Οθόνη με ανάλυση 3840x2160 UHD και 100% DCI-P3 για Ιατρικό Εξοπλισμό
Το EM60UBL63.A είναι μια οθόνη AM-OLED διαγωνίου 21,6" που αναπτύχθηκε από την EverDisplay Optronics (Shanghai) Limited (EDO). Αυτή η αυτο-εκπέμπουσα μονάδα οθόνης προσφέρει εξαιρετική οπτική απόδοση χωρίς ενσωματωμένη λειτουργία αφής.
Τεχνολογία Οθόνης Premium
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Οθόνη AM-OLED 21,6 ιντσών με ανάλυση UHD 3840×2160
  • Τεχνολογία Super AMOLED για ανώτερη αντίθεση και χρώμα
  • Χρωματική γκάμα 100% DCI-P3 με 1,07 δισεκατομμύρια χρώματα
  • Υψηλή αναλογία αντίθεσης 1.000.000:1 για περιεχόμενο HDR
  • 400 cd/m² τυπική φωτεινότητα
  • Διεπαφή eDP 1.4b με συμβατότητα HDMI και DisplayPort
  • Αυτο-εκπέμπουσα πηγή φωτός με διάρκεια ζωής 30.000 ώρες
Τεχνικές Προδιαγραφές
Μοντέλο Οθόνης EM60UBL63.A
Μάρκα Οθόνης EDO
Μέγεθος 21,6 ίντσες
Τύπος Οθόνης AM-OLED, OLED, Πλήρης Μονάδα
Μορφή Pixel Real RGB
Διαστάσεις Μονάδας 488,78(Π)×279,42(Υ)×1,36(Β) mm
Ενεργή Περιοχή 478,08(Π)×268,92(Υ) mm
Πηγή Φωτός Αυτόνομη, 30K ώρες
Γωνία Θέασης 85/85/85/85 (Τυπ.)(CR≥10)
Οθόνη Αφής Χωρίς
Τροφοδοσία 20±2,0V
Εφαρμογή Ιατρική Απεικόνιση
Ρυθμός Ανανέωσης 60Hz
Περιβάλλον Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -40 ~ 85 °C
Τύπος Διεπαφής eDP (4 Lanes), eDP1.4b, HBR2 (5.4G/lane), 50 ακροδέκτες
Σύνδεσμος FPC I-pex, 20455-050E-76, Βήμα 0,5mm
Προτεινόμενες Εφαρμογές
Ολοκληρωμένες Λύσεις Οθόνης
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%