LG 13,3 inch 1536x2048 HD OLED Schermmodule Ultradunne Display Monitor LP133QX1-EPA1
Merknaam: LG Display
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
AMOLED
Weergavegrootte:
13.3
paneeltype:
AMOLED
Oplossing:
1536(RGB)x2048 192PPI
Buitenmaatse module (mm):
213,8 ​​x 284,8 (HxVxD)
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.)(CR 10)
Helderheid:
300cd/m2
Interface:
eDP (4 rijstroken), eDP1.3, HBR1 (2,7G/baan) 40-pins connector
Aanraakpaneel:
capaciteitsaanraking
Sollicitatie:
Industrieel
MPQ:
7 STUKS
Garantie:
12 maanden
Markeren:
13
3 inch OLED Schermmodule
1536x2048 OLED Schermmodule
Productbeschrijving
LG LP133QX1-EPA1 13.3 inch 1536x2048 HD Flexible AMOLED Modules Ultra Thin Bendable Panel EDP Cylinder Touch Screen Display
Beschrijving van de producten
Panelmodel
LP133QX1-EPA1
Panelmerk
LG Display
Grootte (inch)
13.3 inch.
Paneltype
AM-OLED, OLED, Volledige module
Resolutie
1536 ((RGB) × 2048 192PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Module Outsize (mm)
213.8 ((W) × 284.8 ((H) mm
Afbeeldingsmodus
/
LCD Actief gebied ((mm)
202.752 ((W) × 270.336 ((H) mm
Reactietijd
2 (Type.) ((Tr+Td)
Kleuren weergeven
16.7M 117% NTSC
Lichtbron
zelf, 15K uur
Zienhoek
85/85/85/85 (type)
Aanraakscherm
On-Cell Touch
Helderheid
300 cd/m2 (Typ.)
Stroomvoorziening
3.3V (type.)
Contrastverhouding
50001 (type) (TM)
Gebruikt voor:
Digitale borden
Frameverhouding
60 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C
Werktemperatuur: -0 ~ 50°C
LCM-interface type
eDP (4 lijnen), eDP1.3, HBR1 (2.7G / lijn), 40 pinnen
FPC-connector
HRS, KN38A-40S-0,5H, pitch 0,5 mm
Details Afbeeldingen
LG 13,3 inch 1536x2048 HD OLED Schermmodule Ultradunne Display Monitor LP133QX1-EPA1 0
LG 13,3 inch 1536x2048 HD OLED Schermmodule Ultradunne Display Monitor LP133QX1-EPA1 1
LG 13,3 inch 1536x2048 HD OLED Schermmodule Ultradunne Display Monitor LP133QX1-EPA1 2
LG 13,3 inch 1536x2048 HD OLED Schermmodule Ultradunne Display Monitor LP133QX1-EPA1 3
LG 13,3 inch 1536x2048 HD OLED Schermmodule Ultradunne Display Monitor LP133QX1-EPA1 4
Profiel van het bedrijf
LG 13,3 inch 1536x2048 HD OLED Schermmodule Ultradunne Display Monitor LP133QX1-EPA1 5
LG 13,3 inch 1536x2048 HD OLED Schermmodule Ultradunne Display Monitor LP133QX1-EPA1 6
LG 13,3 inch 1536x2048 HD OLED Schermmodule Ultradunne Display Monitor LP133QX1-EPA1 7
Veelgestelde vragen
LG 13,3 inch 1536x2048 HD OLED Schermmodule Ultradunne Display Monitor LP133QX1-EPA1 8
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%