Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Monokrom Yansıtıcı Bellekli LCD Endüstriyel Ekran Modülü Endüstriyel El Tipi PDA
Marka Adı: Sharp
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
2,7 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
CG-Silikon, LCM
Çözünürlük:
400x240, WQVGA 172PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
62,8(G)x42,82(Y) x1,75(D) mm
Görüş Açısı:
55/55/60/60 (Min.)(CR≥2)
Parlaklık:
/
Arayüz:
SPI, 10 pinli FPC
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel Ekipmanlar, El Bilgisayarı ve PDA
Garanti:
12 ay
Giriş Gerilimi:
5,0/5,0V (Tip.)(VDD/VDDA)
Vurgulamak:
keskin tft lcd ekran
sharp endüstriyel tft ekran
WQVGA TFT LCD Ekranı
Ürün Açıklaması
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Monokrom Yansıtıcı Bellekli LCD Endüstriyel Ekran Modülü Endüstriyel El Tipi PDA 0
Ürün Açıklaması
Panel Modeli
LS027B7DH01
Panel Markası
Sharp
Boyut (inç)
2.7 inç
Panel Tipi
CG-Silikon, LCM
Çözünürlük
400×240, WQVGA 172PPI
Piksel Formatı
Dikdörtgen
Modül Dış Boyutları (mm)
62.8(G)×42.82(Y)×1.75(D) mm
Ekran Modu
TN, Normal Beyaz, Yansıtıcı
LCD Aktif Alanı (mm)
211.2(G)×158.4(Y) mm
Tepki Süresi
10/20 (Tip.)(Tr/Td) ms
Ekran Renkleri
/
Işık Kaynağı
Arka Işık Yok
Görüş Açısı
55/55/60/60 (Min.)(CR≥2)
Dokunmatik Ekran
Olmadan
Parlaklık
450 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı
5.0/5.0V (Tip.)(VDD/VDDA)
Kontrast Oranı
900:1 (Tip.) (TM)
Kullanım Alanı
El Cihazları ve PDA
Kare Oranı
60Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70°C
LCM Arayüz Tipi
SPI, 10 pin FPC
FPC konektörü
Aralık 0.5mm
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Monokrom Yansıtıcı Bellekli LCD Endüstriyel Ekran Modülü Endüstriyel El Tipi PDA 1
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Monokrom Yansıtıcı Bellekli LCD Endüstriyel Ekran Modülü Endüstriyel El Tipi PDA 2
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Monokrom Yansıtıcı Bellekli LCD Endüstriyel Ekran Modülü Endüstriyel El Tipi PDA 3
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Monokrom Yansıtıcı Bellekli LCD Endüstriyel Ekran Modülü Endüstriyel El Tipi PDA 4
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Monokrom Yansıtıcı Bellekli LCD Endüstriyel Ekran Modülü Endüstriyel El Tipi PDA 5
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Monokrom Yansıtıcı Bellekli LCD Endüstriyel Ekran Modülü Endüstriyel El Tipi PDA 6
Detaylı Görseller
Şirket Profili
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Monokrom Yansıtıcı Bellekli LCD Endüstriyel Ekran Modülü Endüstriyel El Tipi PDA 7
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Monokrom Yansıtıcı Bellekli LCD Endüstriyel Ekran Modülü Endüstriyel El Tipi PDA 8
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Monokrom Yansıtıcı Bellekli LCD Endüstriyel Ekran Modülü Endüstriyel El Tipi PDA 9
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Monokrom Yansıtıcı Bellekli LCD Endüstriyel Ekran Modülü Endüstriyel El Tipi PDA 10
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Monokrom Yansıtıcı Bellekli LCD Endüstriyel Ekran Modülü Endüstriyel El Tipi PDA 11
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Monokrom Yansıtıcı Bellekli LCD Endüstriyel Ekran Modülü Endüstriyel El Tipi PDA 12
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Monokrom Yansıtıcı Bellekli LCD Endüstriyel Ekran Modülü Endüstriyel El Tipi PDA 13
SSS
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Monokrom Yansıtıcı Bellekli LCD Endüstriyel Ekran Modülü Endüstriyel El Tipi PDA 14
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%