Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA monochroom reflectief geheugen LCD industrieel displaymodule voor handheld PDA's
Merknaam: Sharp
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
2,7 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
CG-silicium, LCM
Oplossing:
400x240, WQVGA 172PPI
Buitenmaatse module (mm):
62,8(B)x42,82(H) x1,75(D) mm
Kijkhoek:
55/55/60/60 (min.) ((CR≥2)
Helderheid:
/
Interface:
SPI, 10-pins FPC
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
Industriële apparatuur, handheld en PDA
Garantie:
12 maanden
Ingangsspanning:
5,0/5,0 V (standaard) (VDD/VDDA)
Markeren:
Sharp TFT LCD display
scherp industriële TFT-display
WQVGA TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA monochroom reflectief geheugen LCD industrieel displaymodule voor handheld PDA's 0
Productbeschrijving
Paneelmodel
LS027B7DH01
Paneelmerk
Sharp
Grootte (inch)
2,7 inch
Paneeltype
CG-Silicon, LCM
Resolutie
400×240, WQVGA 172PPI
Pixelformaat
Rechthoek
Module Buitenafmetingen (mm)
62,8 (B)×42,82 (H)×1,75 (D) mm
Weergavemodus
TN, Normaal Wit, Reflectief
LCD Actief gebied (mm)
211,2 (B)×158,4 (H) mm
Responstijd
10/20 (Typ.)(Tr/Td) ms
Weergavekleuren
/
Lichtbron
Geen B/L
Kijkhoek
55/55/60/60 (Min.)(CR≥2)
Touchscreen
Zonder
Helderheid
450 cd/m² (Typ.)
Voeding
5,0/5,0V (Typ.)(VDD/VDDA)
Contrastverhouding
900:1 (Typ.) (TM)
Gebruikt voor
Handheld & PDA
Framefrequentie
60Hz
Omgeving
Opslagtemp.: -30 ~ 80 °C
Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 70°C
LCM Interface Type
SPI, 10 pinnen FPC
FPC connector
Pitch 0,5 mm
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA monochroom reflectief geheugen LCD industrieel displaymodule voor handheld PDA's 1
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA monochroom reflectief geheugen LCD industrieel displaymodule voor handheld PDA's 2
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA monochroom reflectief geheugen LCD industrieel displaymodule voor handheld PDA's 3
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA monochroom reflectief geheugen LCD industrieel displaymodule voor handheld PDA's 4
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA monochroom reflectief geheugen LCD industrieel displaymodule voor handheld PDA's 5
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA monochroom reflectief geheugen LCD industrieel displaymodule voor handheld PDA's 6
Detailafbeeldingen
Bedrijfsprofiel
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA monochroom reflectief geheugen LCD industrieel displaymodule voor handheld PDA's 7
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA monochroom reflectief geheugen LCD industrieel displaymodule voor handheld PDA's 8
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA monochroom reflectief geheugen LCD industrieel displaymodule voor handheld PDA's 9
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA monochroom reflectief geheugen LCD industrieel displaymodule voor handheld PDA's 10
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA monochroom reflectief geheugen LCD industrieel displaymodule voor handheld PDA's 11
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA monochroom reflectief geheugen LCD industrieel displaymodule voor handheld PDA's 12
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA monochroom reflectief geheugen LCD industrieel displaymodule voor handheld PDA's 13
Veelgestelde vragen
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA monochroom reflectief geheugen LCD industrieel displaymodule voor handheld PDA's 14
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%