Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Μονοχρωμη Ανακλαστική Οθόνη Μνήμης LCD Βιομηχανική Οθόνη Βιομηχανικό Φορητό PDA
Ονομασία μάρκας: Sharp
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέγεθος οθόνης:
2,7 ιντσών
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
τύπο πάνελ:
CG-Silicon, LCM
Ψήφισμα:
400x240, WQVGA 172 PPI
Μέγεθος μονάδας (mm):
62,8(Π)x42,82(Υ) x1,75(Β) mm
Γωνία θέασης:
55/55/60/60 (Λεπτομέρειες) ((CR≥2)
Λάμψη:
/
Διασύνδεση:
SPI , FPC 10 ακίδων
Πίνακας αφής:
χωρίς
Εφαρμογή:
Βιομηχανικός εξοπλισμός, φορητός & PDA
Εγγύηση:
12 μήνες
Τάση εισόδου:
5,0/5,0V (Τύπος)(VDD/VDDA)
Επισημαίνω:
οθόνη tft lcd sharp
sharp βιομηχανική οθόνη tft
Δείκτης WQVGA TFT LCD
Περιγραφή προϊόντος
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Μονοχρωμη Ανακλαστική Οθόνη Μνήμης LCD Βιομηχανική Οθόνη Βιομηχανικό Φορητό PDA 0
Περιγραφή των προϊόντων
Πρότυπο πάνελ
LS027B7DH01
Ετικέτα πάνελ
Αιχμηρό
Μέγεθος (ίντσες)
2.7 ίντσες
Τύπος οθόνης
CG-Silicon, LCM
Απόφαση
400×240, WQVGA 172PPI
Φόρμα pixel
Στρογγυλοειδής
Μοντέλο Outsize ((mm)
62.8 ((W) × 42.82 ((H) × 1.75 ((D) mm
Τρόπος εμφάνισης
TN, συνήθως λευκό, ανακλαστικό
Ενεργός χώρος οθόνης οθόνης LCD (mm)
211.2 ((W) × 158.4 ((H) mm
Χρόνος απόκρισης
10/20 (Τύπος) (Tr/Td) ms
Εμφάνιση χρωμάτων
/
Πηγή φωτός
Χωρίς B/L
Γωνία θέασης
55/55/60/60 (Μίν.) ((CR≥2)
Εικόνα αφής
Χωρίς
Φωτεινότητα
450 cd/m2 (τύπος)
Ηλεκτρική τροφοδοσία
5.0/5.0V (τύπος) ((VDD/VDDA)
Αντιδιαστολή
9001 (τύπος) (TM)
Χρησιμοποιείται για
Χειροκίνητο & PDA
Αναλογία πλαισίου
60 Hz
Περιβάλλον
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 80 °C
Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 70°C
Τύπος διεπαφής LCM
SPI, 10 πιν FPC
Συνδετήρας FPC
Στροφή 0,5 mm
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Μονοχρωμη Ανακλαστική Οθόνη Μνήμης LCD Βιομηχανική Οθόνη Βιομηχανικό Φορητό PDA 1
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Μονοχρωμη Ανακλαστική Οθόνη Μνήμης LCD Βιομηχανική Οθόνη Βιομηχανικό Φορητό PDA 2
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Μονοχρωμη Ανακλαστική Οθόνη Μνήμης LCD Βιομηχανική Οθόνη Βιομηχανικό Φορητό PDA 3
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Μονοχρωμη Ανακλαστική Οθόνη Μνήμης LCD Βιομηχανική Οθόνη Βιομηχανικό Φορητό PDA 4
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Μονοχρωμη Ανακλαστική Οθόνη Μνήμης LCD Βιομηχανική Οθόνη Βιομηχανικό Φορητό PDA 5
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Μονοχρωμη Ανακλαστική Οθόνη Μνήμης LCD Βιομηχανική Οθόνη Βιομηχανικό Φορητό PDA 6
Λεπτομέρειες Εικόνες
Προφίλ εταιρείας
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Μονοχρωμη Ανακλαστική Οθόνη Μνήμης LCD Βιομηχανική Οθόνη Βιομηχανικό Φορητό PDA 7
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Μονοχρωμη Ανακλαστική Οθόνη Μνήμης LCD Βιομηχανική Οθόνη Βιομηχανικό Φορητό PDA 8
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Μονοχρωμη Ανακλαστική Οθόνη Μνήμης LCD Βιομηχανική Οθόνη Βιομηχανικό Φορητό PDA 9
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Μονοχρωμη Ανακλαστική Οθόνη Μνήμης LCD Βιομηχανική Οθόνη Βιομηχανικό Φορητό PDA 10
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Μονοχρωμη Ανακλαστική Οθόνη Μνήμης LCD Βιομηχανική Οθόνη Βιομηχανικό Φορητό PDA 11
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Μονοχρωμη Ανακλαστική Οθόνη Μνήμης LCD Βιομηχανική Οθόνη Βιομηχανικό Φορητό PDA 12
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Μονοχρωμη Ανακλαστική Οθόνη Μνήμης LCD Βιομηχανική Οθόνη Βιομηχανικό Φορητό PDA 13
Γενικές ερωτήσεις
Sharp LS027B7DH01 2.7" 400x240 WQVGA Μονοχρωμη Ανακλαστική Οθόνη Μνήμης LCD Βιομηχανική Οθόνη Βιομηχανικό Φορητό PDA 14
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%