Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA Monochromatyczny Odbiciowy Wyświetlacz LCD Pamięciowy Moduł Wyświetlacza Przemysłowego Przemysłowy Ręczny PDA
Nazwa Marki: Sharp
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Typ:
TFT
Rozmiar wyświetlacza:
2,7 cala
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
typ panelu:
CG-Silicon, LCM
Rezolucja:
400x240, WQVGA 172PPI
Moduł ponadwymiarowy (mm):
62,8 (szer.) x 42,82 (wys.) x 1,75 (gł.) mm
Kąt widzenia:
55/55/60/60 (Min.)(CR≥2)
Jasność:
/
Interfejs:
SPI, 10 pinów FPC
Panel dotykowy:
bez
Aplikacja:
Sprzęt przemysłowy, urządzenia przenośne i PDA
Gwarancja:
12 miesięcy
Napięcie wejściowe:
5,0/5,0 V (typ.) (VDD/VDDA)
Podkreślić:
wyświetlacz LCD tft
sharp przemysłowy wyświetlacz tft
Wyświetlacz WQVGA TFT LCD
Opis produktu
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA Monochromatyczny Odbiciowy Wyświetlacz LCD Pamięciowy Moduł Wyświetlacza Przemysłowego Przemysłowy Ręczny PDA 0
Opis produktów
Model panelu
LS027B7DH01
Marka paneli
Ostrze
Rozmiar (calo)
2.7 cali
Rodzaj paneli
CG-Silicon, LCM
Rozstrzygnięcie
400×240, WQVGA 172PPI
Format pikseli
prostokąt
Moduł Outsize ((mm)
62.8 ((W) × 42.82 ((H) × 1.75 ((D) mm
Tryb wyświetlania
TN, zazwyczaj biały, odblaskowy
Obszar aktywny LCD ((mm)
211.2 ((W) × 158,4 ((H) mm
Czas reakcji
10/20 (typ.) ((Tr/Td) ms
Wyświetlanie kolorów
/
Źródło światła
Brak B/L
Kąt widzenia
55/55/60/60 (min.) ((CR≥2)
Ekran dotykowy
Bez
Jasność
450 cd/m2 (typ.)
Zasilanie
5.0/5.0V (typ.) ((VDD/VDDA)
Wskaźnik kontrastu
9001 (typowy) (TM)
Używane do:
Przenośny i PDA
Wskaźnik klatki
60 Hz
Środowisko
Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C
Temperatura pracy: -20 ~ 70°C
Typ interfejsu LCM
SPI, 10 pinów FPC
Złącze FPC
Odległość 0,5 mm
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA Monochromatyczny Odbiciowy Wyświetlacz LCD Pamięciowy Moduł Wyświetlacza Przemysłowego Przemysłowy Ręczny PDA 1
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA Monochromatyczny Odbiciowy Wyświetlacz LCD Pamięciowy Moduł Wyświetlacza Przemysłowego Przemysłowy Ręczny PDA 2
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA Monochromatyczny Odbiciowy Wyświetlacz LCD Pamięciowy Moduł Wyświetlacza Przemysłowego Przemysłowy Ręczny PDA 3
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA Monochromatyczny Odbiciowy Wyświetlacz LCD Pamięciowy Moduł Wyświetlacza Przemysłowego Przemysłowy Ręczny PDA 4
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA Monochromatyczny Odbiciowy Wyświetlacz LCD Pamięciowy Moduł Wyświetlacza Przemysłowego Przemysłowy Ręczny PDA 5
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA Monochromatyczny Odbiciowy Wyświetlacz LCD Pamięciowy Moduł Wyświetlacza Przemysłowego Przemysłowy Ręczny PDA 6
Szczegóły Obrazy
Profil przedsiębiorstwa
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA Monochromatyczny Odbiciowy Wyświetlacz LCD Pamięciowy Moduł Wyświetlacza Przemysłowego Przemysłowy Ręczny PDA 7
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA Monochromatyczny Odbiciowy Wyświetlacz LCD Pamięciowy Moduł Wyświetlacza Przemysłowego Przemysłowy Ręczny PDA 8
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA Monochromatyczny Odbiciowy Wyświetlacz LCD Pamięciowy Moduł Wyświetlacza Przemysłowego Przemysłowy Ręczny PDA 9
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA Monochromatyczny Odbiciowy Wyświetlacz LCD Pamięciowy Moduł Wyświetlacza Przemysłowego Przemysłowy Ręczny PDA 10
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA Monochromatyczny Odbiciowy Wyświetlacz LCD Pamięciowy Moduł Wyświetlacza Przemysłowego Przemysłowy Ręczny PDA 11
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA Monochromatyczny Odbiciowy Wyświetlacz LCD Pamięciowy Moduł Wyświetlacza Przemysłowego Przemysłowy Ręczny PDA 12
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA Monochromatyczny Odbiciowy Wyświetlacz LCD Pamięciowy Moduł Wyświetlacza Przemysłowego Przemysłowy Ręczny PDA 13
Częste pytania
Sharp LS027B7DH01 2,7" 400x240 WQVGA Monochromatyczny Odbiciowy Wyświetlacz LCD Pamięciowy Moduł Wyświetlacza Przemysłowego Przemysłowy Ręczny PDA 14
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%