BOE DV215FHM-NN0 21.5 inç Endüstriyel TFT Ekran, 500 nit Parlaklık ve Dijital Tabela için 30 pinli Konnektör
Marka Adı: BOE
Model Numarası: DV215FHM-NN0
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
21,5 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Çözünürlük:
1920(RGB)x1080, FHD 102PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
495,6(G)x292,2(Y)x11,2(D)
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
500cd/m2
Kontrast Oranı:
1000:1 (Tip.) (TM)
Arayüz:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Işık kaynağı:
WLED [24S3P], 30K saat, Sürücüsüz
Dokunmatik panel:
olmadan
Çevre:
Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Storage Temperatur
Başvuru:
Endüstriyel Ekipman, Dijital Tabela
MPQ:
12 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
500nit Parlaklık Endüstriyel TFT Ekran
21
5 inç Ekran Boyutu TFT-LCD Modülü
Ürün Açıklaması
BOE DV215FHM-NN0 21,5" FHD Endüstriyel Dijital Tabela Ekranı
500 nit parlaklık ve geniş çalışma sıcaklığı aralığına sahip, zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış yüksek performanslı 21,5 inç FHD endüstriyel ekran modülü.
Ürün Genel Bakışı
Bu 21,5 inç FHD endüstriyel ekran modülü, zorlu ortamlarda güvenilir performans için 1920x1080 çözünürlük, 500 cd/m² parlaklık ve sağlam bir yapıya sahiptir.
Ana Özellikler
Yüksek Çözünürlük: Net görüntüler için 102 PPI ile 1920x1080 FHD
Yüksek Parlaklık: Mükemmel görünürlük için 500 cd/m²
Geniş Görüntüleme Açıları: 89/89/89/89 (CR≥10)
Uzun Ömür: 30.000 saat ömürlü WLED arka aydınlatma
Zengin Renkler: %73 NTSC renk gamı ile 16,7M renk
Teknik Özellikler
Özellik Detaylar
Panel Modeli DV215FHM-NN0
Panel Markası BOE
Boyut 21,5 inç
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1920(RGB)×1080, FHD 102PPI
Ekran Modu ADS, Normalde Siyah, Transmisif
Aktif Alan 476,064 × 267,786 mm
Modül Boyutları 495,6 × 292,2 × 11,2 mm (Y×D×K)
Parlaklık 500 cd/m² (Tipik)
Kontrast Oranı 1000:1 (Tipik)
Tepki Süresi 14 ms (G'den G'ye, Tipik)
Görüntüleme Açısı 89/89/89/89 (CR≥10)
Ekran Renkleri 16,7M, %73 NTSC
Arayüz LVDS (2 kanal, 8-bit), 30 pin Konnektör
Konnektör UJU, IS100-L30R-C23, Hatve 1,0 mm
Güç Kaynağı 3,3V (Tipik)
Kare Hızı 60Hz
Çalışma Sıcaklığı -0°C ila 50°C
Depolama Sıcaklığı -20°C ila 60°C
Dokunmatik Ekran Yok
Işık Kaynağı 24S3P WLED, 30K saat, Sürücüsüz
Uygulamalar
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • Dijital Tabela
  • Asansör Ekranı
  • Güvenlik Monitörü Ekranı
  • CNC Makine Ekranı
Özelleştirme Seçenekleri
Wan Display Hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%