Ονομασία μάρκας: BOE
Αριθμός μοντέλου: DV215FHM-NN0
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μέγεθος οθόνης:
21,5 ιντσών
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
Ψήφισμα:
1920(RGB)x1080, FHD 102PPI
Μέγεθος μονάδας (mm):
495,6(Π)x292,2(Υ)x11,2(Δ)
Γωνία θέασης:
89/89/89/89 (Τύπος) (CR≥10)
Λάμψη:
500cd/m2
Αναλογία αντίθεσης:
1000:1 (Τύπος) (TM)
Διασύνδεση:
LVDS (2 ch, 8-bit) , Σύνδεσμος 30 ακίδων
Πηγή φωτός:
WLED [24S3P], 30K ώρες, W/O Πρόγραμμα οδήγησης
Πίνακας αφής:
χωρίς
Περιβάλλο:
Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
Εφαρμογή:
Βιομηχανικός Εξοπλισμός, Ψηφιακή Σήμανση
MPQ:
12 τεμ
Εγγύηση:
12 μήνες
Επισημαίνω:
Βιομηχανική οθόνη TFT φωτεινότητας 500 nits
Μονάδα TFT-LCD μεγέθους οθόνης 21
5 ιντσών
Περιγραφή προϊόντος
Ηλεκτρονική οθόνη ψηφιακής σηματοδότησης BOE DV215FHM-NN0 21,5" FHD
Επισκόπηση του προϊόντος
Βασικά χαρακτηριστικά
Υψηλή ανάλυση:1920×1080 FHD με 102 PPI για καθαρές εικόνες
Μακροχρόνια διάρκεια ζωής:WLED backlight με διάρκεια ζωής 30.000 ωρών
Πλούσια χρώματα:16.7M χρώματα με 73% gamut χρώματος NTSC
Τεχνικές προδιαγραφές
Προδιαγραφές Λεπτομέρειες
Πρότυπο πάνελ DV215FHM-NN0
Ετικέτα πάνελ ΚΑΠ
Μέγεθος 21.5 ίντσες
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Απόφαση 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI
Τρόπος εμφάνισης ADS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό
Ενεργός χώρος 476.064 × 267.786 mm
Διάμετροι ενότητας 495.6 × 292,2 × 11,2 mm (H × V × D)
Αντιδιαστολή 10001 (Τυπικό)
Χρόνος απόκρισης 14 ms (G έως G, τυπικό)
Εμφάνιση χρωμάτων 16.7M, 73% NTSC
Συνδετήρας UJU, IS100-L30R-C23, Στροφή 1,0 mm
Ηλεκτρική τροφοδοσία 3.3V (τυπική)
Ποσοστό καρέ 60 Hz
Θέρμανση λειτουργίας -0°C έως 50°C
Θέρμανση αποθήκευσης -20°C έως 60°C
Εικόνα αφής Χωρίς
Πηγή φωτός 24S3P WLED, 30K ώρες, Χωρίς οδηγό
Εφαρμογές
  • Βιομηχανικός εξοπλισμός και μηχανήματα
  • Ψηφιακή σήμανση
  • Δείκτης ανελκυστήρα
  • Εμφάνιση οθόνης ασφαλείας
  • Δείκτης μηχανής CNC
Επιλογές προσαρμογής
Για την οθόνη Wan
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%