نام تجاری: BOE
شماره مدل: DV215FHM-NN0
MOQ: 1
شرایط پرداخت: L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون
اطلاعات جزئیات
محل منبع:
چین
نوع پنل:
a-Si TFT-LCD، LCM
اندازه نمایشگر:
21.5 اینچ
نوع تامین کننده:
برند اصلی
قطعنامه:
1920(RGB)x1080، FHD 102PPI
اندازه بزرگتر ماژول (میلی متر):
495.6 (W)x292.2 (H)x11.2 (D)
زاویه دید:
89/89/89/89 (نوع) (CR≥10)
روشنایی:
500cd/m2
نسبت کنتراست:
1000:1 (نوع) (TM)
رابط:
LVDS (2 ch، 8 بیتی)، کانکتور 30 ​​پین
منبع نور:
WLED [24S3P]، 30 هزار ساعت، درایور W/O
پنل لمسی:
بدون
محیط زیست:
Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; دمای عملیاتی: 0 ~ 50 درجه سانتیگراد Storage Temp
برنامه:
تجهیزات صنعتی، تابلوهای دیجیتال
MPQ:
12 عدد
گارانتی:
12 ماه
برجسته کردن:
21.5inch Display Size TFT-LCD Module
30 pins Connector Digital Signage Display
توضیح محصول
نمایشگر دیجیتال صنعتی BOE DV215FHM-NN0 21.5 "FHD
خلاصه ی محصول
ویژگی های کلیدی
وضوح بالا:1920×1080 FHD با 102 PPI برای تصاویر واضح
طول عمر:نور پس زمینه WLED با طول عمر 30،000 ساعت
رنگ های غنی:16رنگ های.7M با 73٪ طیف رنگ NTSC
مشخصات فنی
مشخصات جزئیات
مدل پانل DV215FHM-NN0
برند پنل BOE
اندازه 21.5 اینچ
نوع پنل a-Si TFT-LCD، LCM
قطعنامه 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI
حالت نمایش ADS، معمولاً سیاه، قابل انتقال
منطقه فعال 476.064 × 267.786 میلی متر
ابعاد ماژول 495.6 × 292.2 × 11.2 میلی متر (H × V × D)
نسبت کنتراست 1000١ (معمولاً)
زمان پاسخ 14 ms (G تا G، معمولی)
رنگ های نمایش 16.7M، 73% NTSC
رابط LVDS (2 ch، 8-bit) ، 30 پین
کانکتور UJU، IS100-L30R-C23, Pitch 1.0mm
منبع برق 3.3 ولت (معمول)
نرخ فریم 60 هرتز
دمای کار -0°C تا 50°C
صفحه لمسی بدون
منبع نور 24S3P WLED، 30K ساعت، بدون راننده
درخواست ها
  • تجهیزات و ماشین آلات صنعتی
  • سیگنال های دیجیتال
  • صفحه نمایش آسانسور
  • صفحه نمایش مانیتور امنیتی
  • صفحه نمایش ماشین CNC
گزینه های سفارشی سازی
در مورد وان
امتیازها و بررسی‌ها
امتیاز کلی
5.0
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
4 ستاره‌ها
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%