BOE DV215FHM-NN0 21,5 inch Industrieel TFT-display met 500 nits helderheid en 30-pins connector voor Digital Signage
Merknaam: BOE
Modelnummer: DV215FHM-NN0
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
21,5 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Oplossing:
1920(RGB)x1080, FHD 102PPI
Buitenmaatse module (mm):
495,6(B)x292,2(H)x11,2(D)
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
500cd/m2
Contrastverhouding:
1000:1 (typ.) (TM)
Interface:
LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector
Lichtbron:
WLED [24S3P], 30.000 uur, zonder driver
Aanraakpaneel:
zonder
Omgeving:
Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Sollicitatie:
Industriële apparatuur, digitale signage
MPQ:
12 stuks
Garantie:
12 maanden
Markeren:
Industrieel TFT-scherm met 500 nits helderheid
5 inch schermgrootte TFT-LCD-module
Productbeschrijving
BOE DV215FHM-NN0 21,5" FHD Industrial Digital Signage Display
Hoogwaardige 21,5 inch FHD industriële display module met een helderheid van 500 nits en een breed werktemperatuurbereik, ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen.
Productoverzicht
Deze 21,5 inch FHD industriële display module heeft een resolutie van 1920×1080, een helderheid van 500 cd/m2 en een robuuste constructie voor betrouwbare prestaties in uitdagende omgevingen.
Belangrijkste kenmerken
Hoge resolutie:1920×1080 FHD met 102 PPI voor scherpe beelden
Hoge helderheid500 cd/m2 voor een uitstekend zicht
Grote kijkhoeken:89/89/89/89 (CR≥10)
Lange levensduur:WLED-achterlicht met een levensduur van 30.000 uur
Rijke kleuren:16.7M kleuren met 73% NTSC kleurengamma
Technische specificaties
Specificatie Detail
Panelmodel DV215FHM-NN0
Panelmerk BOE
Grootte 21.5 inch
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI
Afbeeldingsmodus ADS, meestal zwart, transmittief
Actief gebied 476.064 × 267.786 mm
Afmetingen van de module 495.6 × 292,2 × 11,2 mm (H×V×D)
Helderheid 500 cd/m2 (typisch)
Contrastverhouding 10001 (typisch)
Reactietijd 14 ms (G tot G, typisch)
Zienhoek 89/89/89/89 (CR≥10)
Kleuren weergeven 16.7M, 73% NTSC
Interface LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
Verbinding Bijvoorbeeld:
Stroomvoorziening 3.3V (typisch)
Framerate 60 Hz
Werktemperatuur -0°C tot 50°C
Bergingstemperatuur -20°C tot 60°C
Aanraakscherm Zonder
Lichtbron 24S3P WLED, 30K uur, Geen bestuurder
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • Digitaal signage
  • Liftdisplay
  • Beveiligingsmonitor
  • CNC-machine-display
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%