BOE DV215FHM-NN0 21,5-calowy przemysłowy wyświetlacz TFT z jasnością 500 nitów i 30 pinami
Nazwa Marki: BOE
Numer modelu: DV215FHM-NN0
MOQ: 1
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozmiar wyświetlacza:
21,5 cala
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
Rezolucja:
1920(RGB)x1080, FHD 102PPI
Moduł ponadwymiarowy (mm):
495,6 (szer.) x 292,2 (wys.) x 11,2 (gł.)
Kąt widzenia:
89/89/89/89 (typ.)(CR≥10)
Jasność:
500cd/m2
Współczynnik kontrastu:
1000:1 (typ.) (TM)
Interfejs:
Złącze LVDS (2 kanały, 8 bitów), 30 pinów
Źródło światła:
WLED [24S3P], 30 tys. godzin, bez sterownika
Panel dotykowy:
bez
Środowisko:
Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Temperatura pracy: 0 ~ 50°C; Storage Temperature
Aplikacja:
Urządzenia przemysłowe, Digital Signage
MPQ:
12szt
Gwarancja:
12 miesięcy
Podkreślić:
Przemysłowy wyświetlacz TFT o jasności 500 nitów
Moduł wyświetlacza TFT-LCD o przekątnej 21
5 cala
Opis produktu
BOE DV215FHM-NN0 21,5" FHD Industrial Digital Signage Display
Przegląd produktu
Kluczowe cechy
Wysoka rozdzielczość:1920×1080 FHD z 102 PPI dla wyraźnych obrazów
Wysoka jasność:500 cd/m2 dla doskonałej widoczności
Szeroki kąt widzenia:89/89/89/89 (CR≥10)
Długa żywotność:Światło wsteczne WLED z żywotnością 30 000 godzin
Bogate kolory:16Kolory.7M z 73% gamą kolorów NTSC
Specyfikacje techniczne
Specyfikacja Szczegóły
Model panelu DV215FHM-NN0
Marka paneli BOE
Wielkość 21.5 cali
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI
Tryb wyświetlania ADS, zazwyczaj czarny, nadający
Obszar aktywny 4760,064 × 267,786 mm
Wymiary modułu 495.6 × 292,2 × 11,2 mm (H×V×D)
Jasność 500 cd/m2 (typowe)
Wskaźnik kontrastu 10001 (typowe)
Czas reakcji 14 ms (G do G, typowe)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (CR≥10)
Wyświetlanie kolorów 16.7M, 73% NTSC
Interfejs LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów
Złącze UJU, IS100-L30R-C23, odchylenie 1,0 mm
Zasilanie 3.3V (typowy)
Prędkość obrazu 60 Hz
Temperatura pracy -0°C do 50°C
Temperatura przechowywania -20°C do 60°C
Ekran dotykowy Bez
Źródło światła 24S3P WLED, 30K godzin, bez kierowcy
Wnioski
  • Urządzenia i maszyny przemysłowe
  • Digital Signage
  • Wyświetlacz w windzie
  • Wyświetlacz monitora bezpieczeństwa
  • Wyświetlacz maszyny CNC
Opcje dostosowywania
O Wan Display
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%