QV240FBM-N10 BOE 24 Inch Stretched Bar LCD Ekranı TFT Panel Dijital İşaret ODM
Marka Adı: BOE
Model Numarası: Qv240fbm-n10
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
24 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Çözünürlük:
1920(RGB)x360 81PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
612,7(G)x132,1(Y)x13,3(D)
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR 10)
Parlaklık:
300cd/m2
Kontrast Oranı:
1200:1 (Tip.) (TM)
Arayüz:
LVDS
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel, Gerilmiş bar lced, Digital Signage
Paketleme Detayları:
WLED, 30K saat, Sürücüsüz
Çevre:
Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Storage Temp.: -20 ~ 60
MPQ:
10 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
ODM Eğilmiş Çubuk LCD Ekranı
Dijital gerilmiş çubuklu LCD ekran
ODM 24 inç gerilmiş çubuklu LCD paneli
Ürün Açıklaması
QV240FBM-N10 BOE 24 Inç IPS Dijital İşaret Ekranı
Yüksek performanslı 24 inç bar TFT-LCD ekran modülü, üstün görünürlük ve güvenilirlik gerektiren dijital işaretleme ve reklam uygulamaları için tasarlanmıştır.Bu gerilmiş çubuk ekranı DV240FBM-NB0'ya alternatif olarak hizmet eder.
Ürün Genel Görünümü
QV240FBM-N10, BOE tarafından geliştirilen 24 inçlik bir diagonal çubuklu TFT-LCD ekran panelidir.Bu endüstriyel sınıf ekran modülü, dijital işaretleme uygulamalarında ayrıntılı görüntüler için ultra geniş boyut oranıyla olağanüstü görsel performans sunar.
Temel Özellikler
  • Açık, ayrıntılı görüntüler için 81 PPI ile 1920×360 çözünürlük
  • Mükemmel görünürlük için 300 cd/m2 parlaklık
  • Konsistent renk için 89/89/89/89 bakış açıları ile ADS teknolojisi
  • Güvenilir veri aktarımı için 2 kanallı LVDS arayüzü
  • 1200Üstün görüntü kalitesi için:1 kontrast oranı
  • 30.000 saatlik ömrü olan WLED arka ışıklandırması
  • 16.7M renk desteği ile% 72 NTSC renk gamut
Teknik özellikler
Panel Modeli QV240FBM-N10 Panel markası BOE
Boyut 24.0" (1/3 kesim 27.0") Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1920 ((RGB) × 360, 81PPI Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 612.7 ((W) × 132.1 ((H) × 13.3 ((D) mm Ekran Kipi ADS, normalde siyah, iletebilir.
Etkin Alan 597.888 ((W) × 112.104 ((H) mm Yanıt Zamanı 30ms (Tip.)
Renkleri Göster 16.7M,% 72 NTSC Işık Kaynağı WLED, 30K saat
Görme açısı 89/89/89/89 (CR≥10) Dokunmatik Ekran - Hayır.
Parlaklık 300 cd/m2 (Tip.) Güç kaynağı 5.0V (Tip.)
Kontrast oranı 12001 (Tip.) Uygulama Endüstriyel, Açık Hava, Genişletilmiş Bar
Çerçeve Hızı 60Hz Operasyon Temp. 0°C - 50°C
Arayüz Tipi LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinlik bağlantı Depolama sıcaklığı. -20°C ile 60°C arasında
Başvurular
  • Dijital işaretleme ve reklam ekranları
  • Eğilmiş çubuk görüntüleme sistemleri
  • Yerel çubuk görüntüleme uygulamaları
  • Dışarıda yüksek parlaklık ortamları
  • Endüstriyel izleme ve bilgi ekranları
  • Raf kenar etiketleri
  • Toplu taşıma bilgi sistemleri
  • Ekipmanın durumunun belirtilmesi
  • Dijital reklam bantları
Kişiselleştirme Seçenekleri
Wan Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%