QV240FBM-N10 BOE 24 inch Stretched Bar LCD Display TFT Panel Digital Signage ODM
Merknaam: BOE
Modelnummer: QV240FBM-N10
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
24 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Oplossing:
1920(RGB)x360 81PPI
Buitenmaatse module (mm):
612,7(B)x132,1(H)x13,3(D)
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.)(CR 10)
Helderheid:
300cd/m2
Contrastverhouding:
1200:1 (typ.) (TM)
Interface:
LVDS
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel, gespannen staaf, digitale signage
Lamptype:
WLED, 30.000 uur, zonder driver
Omgeving:
Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
MPQ:
10 STUKS
Garantie:
12 maanden
Markeren:
ODM Stretched Bar LCD-display
Digitaal LCD-scherm met gestrekte balk
ODM 24 inch uitgerekt staaf lcd-paneel
Productbeschrijving
QV240FBM-N10 BOE 24-inch IPS Digital Signage Display
Productoverzicht
Belangrijkste Kenmerken
  • 1920x360 resolutie met 81 PPI voor heldere, gedetailleerde beelden
  • 300 cd/m² helderheid voor uitstekende zichtbaarheid
  • ADS-technologie met 89/89/89/89 kijkhoeken voor consistente kleuren
  • LVDS-interface met 2 kanalen voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 1200:1 contrastverhouding voor superieure beeldkwaliteit
  • WLED-achtergrondverlichting met een levensduur van 30.000 uur
  • 16,7M kleurenondersteuning met 72% NTSC-kleurengamma
Technische Specificaties
Paneelmodel QV240FBM-N10 Paneelmerk BOE
Grootte 24,0" (1/3 deel van 27,0") Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920(RGB)x360, 81PPI Pixelformaat RGB Verticale Stripe
Moduleafmetingen 612,7(B)x132,1(H)x13,3(D) mm Weergavemodus ADS, Normaal Zwart, Transmissief
Actief gebied 597,888(B)x112,104(H) mm Responstijd 30ms (typ.)
Weergavekleuren 16,7M, 72% NTSC Lichtbron WLED, 30K uur
Kijkhoek 89/89/89/89 (CR≥10) Touchscreen Zonder
Helderheid 300 cd/m² (typ.) Voeding 5,0V (typ.)
Contrastverhouding 1200:1 (typ.) Toepassing Industrieel, Buiten, Gestrekte Bar
Framesnelheid 60Hz Bedrijfstemperatuur. 0°C tot 50°C
Interfacetype LVDS (2 ch, 8-bit), 30-pins connector Opslagtemperatuur. -20°C tot 60°C
Toepassingen
  • Digital signage en reclamedisplays
  • Gestrekte bar-displaysystemen
  • Native bar-displaytoepassingen
  • Buitenomgevingen met hoge helderheid
  • Industriële monitoring en informatie-displays
  • Schaprandlabels
  • Informatiesystemen voor openbaar vervoer
  • Statusindicatie van apparatuur
  • Digitale reclame stroken
Maatwerkopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%