QV240FBM-N10 BOE 24-calowy wyciągnięty pasek LCD Display TFT Panel Digital Signage ODM
Nazwa Marki: BOE
Numer modelu: QV240FBM-N10
MOQ: 1
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozmiar wyświetlacza:
24 cale
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
Rezolucja:
1920(RGB)x360 81PPI
Moduł ponadwymiarowy (mm):
612,7 (szer.) x 132,1 (wys.) x 13,3 (gł.)
Kąt widzenia:
89/89/89/89 (typ.)(CR 10)
Jasność:
300cd/m2
Współczynnik kontrastu:
1200:1 (typ.) (TM)
Interfejs:
LVDS
Ekran dotykowy:
bez
Aplikacja:
Przemysłowy, rozciągnięty pasek lced, Digital Signage
Typ lampy:
WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika
Środowisko:
Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Temperatura pracy: 0 ~ 50°C; Storage Temp.: -20 ~ 60 °
MPQ:
10szt
Gwarancja:
12 miesięcy
Podkreślić:
Wyświetlacz LCD z rozciągniętym paskiem
cyfrowy wyświetlacz LCD
ODM 24-calowy wyciągnięty panel LCD
Opis produktu
Wyświetlacz cyfrowy BOE QV240FBM-N10 o przekątnej 24 cali IPS
Przegląd produktu
Kluczowe cechy
  • Rozdzielczość 1920×360 z 81 PPI dla wyraźnych, szczegółowych obrazów
  • Jasność 300 cd/m² dla doskonałej widoczności
  • Technologia ADS z kątami widzenia 89/89/89/89 dla spójnych kolorów
  • Interfejs LVDS z 2 kanałami dla niezawodnej transmisji danych
  • Współczynnik kontrastu 1200:1 dla doskonałej jakości obrazu
  • Podświetlenie WLED o żywotności 30 000 godzin
  • Obsługa 16,7 mln kolorów z gamą kolorów 72% NTSC
Specyfikacje techniczne
Model panelu QV240FBM-N10 Marka panelu BOE
Rozmiar 24,0" (1/3 cięcia 27,0") Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rozdzielczość 1920(RGB)×360, 81PPI Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny 597,888(szer.)×112,104(wys.) mm Czas reakcji 30 ms (typ.)
Kolory wyświetlania 16,7 mln, 72% NTSC Źródło światła WLED, 30 tys. godzin
Kąt widzenia 89/89/89/89 (CR≥10) Ekran dotykowy Bez
Jasność 300 cd/m² (typ.) Zasilanie 5,0 V (typ.)
Współczynnik kontrastu 1200:1 (typ.) Zastosowanie Przemysłowe, zewnętrzne, wydłużony pasek
Częstotliwość odświeżania 60 Hz Temperatura pracy. 0°C do 50°C
Typ interfejsu LVDS (2 kanały, 8-bit), złącze 30-pinowe Temperatura przechowywania. -20°C do 60°C
Aplikacje
  • Wyświetlacze cyfrowych oznakowań i reklamy
  • Systemy wyświetlaczy w formacie wydłużonego paska
  • Natywne aplikacje wyświetlaczy w formacie paska
  • Środowiska zewnętrzne o wysokiej jasności
  • Wyświetlacze monitorowania przemysłowego i informacyjne
  • Etykiety na krawędziach półek
  • Systemy informacji transportu publicznego
  • Wskazywanie statusu urządzeń
  • Paski reklamowe
Opcje dostosowywania
O firmie Wan Display
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%