QV240FBM-N10 BOE 24 اینچ بار کشش LCD صفحه نمایش TFT پانل سیگنال دیجیتال ODM
نام تجاری: BOE
شماره مدل: QV240FBM-N10
MOQ: 1
شرایط پرداخت: L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون
اطلاعات جزئیات
محل منبع:
چین
نوع پنل:
a-Si TFT-LCD، LCM
اندازه نمایشگر:
24 اینچ
نوع تامین کننده:
برند اصلی
قطعنامه:
1920(RGB)x360 81PPI
اندازه بزرگتر ماژول (میلی متر):
612.7 (W)x132.1 (H)x13.3 (D)
زاویه دید:
89/89/89/89 (نوع) (CR 10)
روشنایی:
300cd/m2
نسبت کنتراست:
1200:1 (نوع) (TM)
رابط:
LVDS
صفحه نمایش لمسی:
بدون
برنامه:
صنعتی، نوار lced کشیده، تابلوهای دیجیتال
نوع لامپ:
WLED، 30 هزار ساعت، بدون راننده
محیط زیست:
Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; دمای عملیاتی: 0 ~ 50 درجه سانتی گراد Storage Temp.: -2
MPQ:
10 عدد
گارانتی:
12 ماه
برجسته کردن:
صفحه نمایش LCD ODM,صفحه نمایش LCD نوار کشش دیجیتال,پنل LCD 24 اینچی ODM
Digital Stretched Bar LCD Display
ODM 24 inch stretched bar lcd panel
توضیح محصول
QV240FBM-N10 BOE 24 اینچ IPS Digital Signage Display
خلاصه ی محصول
ویژگی های کلیدی
  • 1920×360 رزولوشن با 81 PPI برای تصاویر واضح و دقیق
  • تکنولوژی ADS با زاویه دید 89/89/89/89 برای رنگ سازگار
  • رابط LVDS با 2 کانال برای انتقال داده های قابل اعتماد
  • 1200۱: ۱ نسبت کنتراست برای کیفیت تصویر برتر
  • نور پس زمینه WLED با طول عمر 30،000 ساعت
  • 16.7M پشتیبانی رنگ با 72٪ NTSC طیف رنگ
مشخصات فنی
مدل پانل QV240FBM-N10 برند پنل BOE
اندازه 24.0" (1/3 برش 27.0") نوع پنل a-Si TFT-LCD، LCM
قطعنامه 1920 ((RGB) × 360، 81PPI فرمت پیکسل نوار عمودی RGB
ابعاد ماژول 612.7 ((W) ×132.1 ((H) ×13.3 ((D) mm حالت نمایش ADS، معمولاً سیاه، قابل انتقال
منطقه فعال 597.888 ((W) × 112.104 ((H) mm زمان پاسخ 30ms (نوعی)
رنگ های نمایش 16.7M، 72% NTSC منبع نور WLED، 30K ساعت
روشنایی 300 cd/m2 (معمول) منبع برق 5.0V (نوع)
نرخ فریم 60 هرتز دمای عملیاتی از 0°C تا 50°C
نوع رابط LVDS (2 ch، 8-bit) ، کانکتور 30 پین دمای ذخیره -20 تا 60 درجه سانتیگراد
درخواست ها
  • سیگنال های دیجیتال و نمایش تبلیغات
  • سیستم های نمایش نوار کشش
  • برنامه های نمایش نوار بومی
  • محیط های بیرونی با روشنایی بالا
  • نمایشگاه های نظارت و اطلاعات صنعتی
  • برچسب های لبه قفسه
  • سیستم های اطلاعاتی حمل و نقل عمومی
  • نشان دادن وضعیت تجهیزات
  • نوار های تبلیغاتی دیجیتال
گزینه های سفارشی سازی
در مورد وان
امتیازها و بررسی‌ها
امتیاز کلی
5.0
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
4 ستاره‌ها
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%