QV240FBM-N10 BOE 24 ιντσών τεντωμένη μπάρα LCD οθόνη TFT πίνακα ψηφιακή σήμανση ODM
Ονομασία μάρκας: BOE
Αριθμός μοντέλου: Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Έγγραφο:
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μέγεθος οθόνης:
24 ιντσών
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
Ψήφισμα:
1920(RGB)x360 81PPI
Μέγεθος μονάδας (mm):
612,7(Π)x132,1(Υ)x13,3(Δ)
Γωνία θέασης:
89/89/89/89 (Τύπος)(CR 10)
Λάμψη:
300cd/m2
Αναλογία αντίθεσης:
1200:1 (Τύπ.) (TM)
Διασύνδεση:
LVDS
Οθόνη αφής:
χωρίς
Εφαρμογή:
Βιομηχανική, Τεντωμένη μπάρα lced, Ψηφιακή Σήμανση
Τύπος λαμπτήρα:
WLED, 30 χιλιάδες ώρες, χωρίς πρόγραμμα οδήγησης
Περιβάλλο:
Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
MPQ:
10 ΤΕΜ
Εγγύηση:
12 μήνες
Επισημαίνω:
Οθόνη LCD με τεντωμένη μπάρα
ODM 24 ιντσών τεντωμένη μπάρα LCD πάνελ
Περιγραφή προϊόντος
Δείκτης ψηφιακής σήμανσης IPS 24-ιντσών QV240FBM-N10 BOE
Επισκόπηση του προϊόντος
Βασικά χαρακτηριστικά
  • Ανάλυση 1920×360 με 81 PPI για καθαρές, λεπτομερείς εικόνες
  • Τεχνολογία ADS με γωνίες θέασης 89/89/89/89 για σταθερό χρώμα
  • Διασύνδεση LVDS με 2 κανάλια για αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων
  • 12001:1 αναλογία αντίθεσης για ανώτερη ποιότητα εικόνας
  • WLED backlight με διάρκεια ζωής 30.000 ωρών
  • 16Υποστήριξη χρώματος.7M με 72% gamut χρώματος NTSC
Τεχνικές προδιαγραφές
Πρότυπο πάνελ Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ. Ετικέτα πάνελ ΚΑΠ
Μέγεθος 24.0" (1/3 κόψιμο 27.0") Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Απόφαση 1920 ((RGB) × 360, 81PPI Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος 597.888 ((W) × 112.104 ((H) mm Χρόνος απόκρισης 30 ms (τύπος)
Εμφάνιση χρωμάτων 16.7M, 72% NTSC Πηγή φωτός WLED, 30K ώρες
Φωτεινότητα 300 cd/m2 (Τύπος) Ηλεκτρική τροφοδοσία 5.0V (τύπος.)
Αντιδιαστολή 12001 (Τύπος.) Εφαρμογή Βιομηχανικό, εξωτερικό, τεντωμένο μπαρ
Ποσοστό καρέ 60 Hz Εργασιακή θερμοκρασία 0°C έως 50°C
Τύπος διεπαφής ΛΔΔΣ (2 ch, 8-bit), σύνδεσμος 30 πινών Θερμοκρασία αποθήκευσης. -20°C έως 60°C
Εφαρμογές
  • Ψηφιακές πινακίδες και διαφημιστικές οθόνες
  • Συστήματα προβολής με τεντωμένες ράβδους
  • Ιθαγενείς εφαρμογές εμφάνισης ράβδου
  • Εξωτερικά περιβάλλοντα υψηλής φωτεινότητας
  • Βιομηχανικές οθόνες παρακολούθησης και πληροφόρησης
  • Ετικέτες στην άκρη του ράφους
  • Συστήματα πληροφοριών για τις δημόσιες μεταφορές
  • Αναφορά της κατάστασης του εξοπλισμού
  • Ψηφιακές διαφημιστικές λωρίδες
Επιλογές προσαρμογής
Για την οθόνη Wan
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%