LQ057Q3DG02 Sharp 5.7 İnç LCD TFT Dokunmatik Ekran Modülü 320x240 QVGA 400cd/M2
Marka Adı: Sharp
Model Numarası: LQ057Q3DG02
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
5.7 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Çözünürlük:
320(RGB)x240, QVGA 70PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
144(Y)x103,8(D) x12,8(D) mm
Görüş Açısı:
80/80/80/65 (Tipik)(CR≥5)
Parlaklık:
400cd/m2
Kontrast Oranı:
550:1 (Tip.) (TM)
Arayüz:
CMOS (1 kanal, 6 bit), 33 pinli Konektör
OEM / DOM:
İsteğe bağlı
Başvuru:
Endüstriyel
MPQ:
20 adet
Çevre:
Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C
Garanti:
12 ay
Ambalaj bilgileri:
20 adet/kutu
Vurgulamak:
Sharp tft dokunmatik ekran
320x240 tft dokunmatik ekran
QVGA lcd tft ekran modülü
Ürün Açıklaması
Sharp 5.7 İnç QVGA TFT-LCD Endüstriyel Ekran
Talepkar endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış, geniş sıcaklık aralıklarında güvenilir çalışma gerektiren, 320x240 QVGA çözünürlüğe sahip yüksek performanslı 5.7 inç TFT-LCD ekran modülü.
Not: Bu ürünün kullanım ömrü sona ermiştir (EOL). Stoklar sınırlıdır - lütfen hemen sipariş verin.
Ana Özellikler
  • Net ekran için 70 PPI ile 320x240 QVGA çözünürlük
  • Mükemmel görünürlük için 400 cd/m² yüksek parlaklık
  • 80/80/65/80 görüş açılarına sahip TN teknolojisi
  • Güvenilir veri iletimi için 33 pinli konektörlü CMOS arayüzü
  • Üstün görüntü kalitesi için 550:1 kontrast oranı
  • 30.000 saat ömürlü WLED arka aydınlatma
  • 262K renk desteği ve %50 NTSC renk gamı
  • Geniş çalışma sıcaklığı aralığı: -30°C ila 70°C
Teknik Özellikler
Panel Modeli LQ057Q3DG02 Panel Markası Sharp
Boyut 5.7 inç Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 320(RGB)x240, QVGA 70PPI Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 144(G)x103.8(Y)x12.8(D) mm Ekran Modu TN, Normalde Beyaz, Transmisif
Aktif Alan 115.2(G)x86.4(Y) mm Tepki Süresi 30/10 (Tip.)(Tr/Td)
Ekran Renkleri 262K %50 NTSC Işık Kaynağı 5S4P WLED, 30K saat
Görüş Açısı 80/80/80/65 (Tip.)(CR≥5) Dokunmatik Ekran Yok
Parlaklık 400 cd/m² (Tip.) Güç Kaynağı 3.3V (Tip.)
Kontrast Oranı 550:1 (Tip.) (TM) Uygulama Endüstriyel
Kare Hızı 60Hz Ortam Depolama Sıcaklığı: -30~70°C
Çalışma Sıcaklığı: -30~70°C
LCM Arayüzü CMOS (1 kanal, 6-bit), 33 pin Konektör FPC Konektörü IRISO, IMSA-9637S-33Y902, Pitch 0.5mm
Uygulamalar
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • Otomasyon ekipmanı ekranları
  • CNC makine ekranları
  • Tıbbi ekipman
  • Endüstriyel Kontrol Ekranı
Özelleştirme Seçenekleri
Wan Display Hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%