LQ057Q3DG02 Sharp 5,7 inch LCD TFT Touch Display Module 320x240 QVGA 400cd/M2
Merknaam: Sharp
Modelnummer: LQ057Q3DG02
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
5,7 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Oplossing:
320(RGB)x240, QVGA 70PPI
Buitenmaatse module (mm):
144(H)x103,8(V)x12,8(D) mm
Kijkhoek:
80/80/80/65 (Type.) (CR≥5)
Helderheid:
400cd/m2
Contrastverhouding:
550:1 (typ.) (TM)
Interface:
CMOS (1 kanaal, 6-bit), 33-pins connector
Aanraakscherm:
Optioneel
Sollicitatie:
Industrieel
MPQ:
20 -stcs
Omgeving:
Operatietemperatuur: -30 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 70 °C
Garantie:
12 maanden
Verpakking Details:
20pcs/box
Markeren:
Sharp tft touch display
320x240 tft touch display
QVGA lcd tft display module
Productbeschrijving
Sharp 5,7 inch QVGA TFT-LCD Industrieel Display
Belangrijkste kenmerken
  • 320x240 QVGA-resolutie met 70 PPI voor een duidelijk beeld
  • 400 cd/m² hoge helderheid voor uitstekende zichtbaarheid
  • TN-technologie met 80/80/65/80 kijkhoeken
  • CMOS-interface met 33-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 550:1 contrastverhouding voor superieure beeldkwaliteit
  • WLED-achtergrondverlichting met een levensduur van 30.000 uur
  • 262K kleurenondersteuning met 50% NTSC-kleurengamma
  • Breed bedrijfstemperatuurbereik: -30°C tot 70°C
Technische specificaties
Paneelmodel LQ057Q3DG02 Paneelmerk Sharp
Grootte 5,7 inch Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 320(RGB)x240, QVGA 70PPI Pixelformaat RGB Verticale Stripe
Moduleafmetingen 144(B)x103,8(H)x12,8(D) mm Weergavemodus TN, Normaal Wit, Transmissief
Actief gebied 115,2(B)x86,4(H) mm Responstijd 30/10 (typ.)(Tr/Td)
Weergavekleuren 262K 50% NTSC Lichtbron 5S4P WLED, 30K uur
Kijkhoek 80/80/80/65 (typ.)(CR≥5) Touchscreen Zonder
Helderheid 400 cd/m² (typ.) Voeding 3,3V (typ.)
Contrastverhouding 550:1 (typ.) (TM) Toepassing Industrieel
Framesnelheid 60Hz Omgeving Opslagtemperatuur: -30~70°C
Bedrijfstemperatuur: -30~70°C
LCM-interface CMOS (1 kanaal, 6-bit), 33 pins Connector FPC-connector IRISO, IMSA-9637S-33Y902, Pitch 0,5 mm
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • Displays voor automatiseringsapparatuur
  • Displays voor CNC-machines
  • Medische apparatuur
  • Industriële besturingsdisplay
Maatwerkopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%