G070VW01 V0 AUO 7 inç 800x480 WVGA Endüstriyel Geniş Sıcaklık TFT Ekran Modülü
Marka Adı: AUO
Model Numarası: G070VW01 V0
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Ekran Boyutu:
7 inç
Modül Büyüklüğü (mm):
170(Y)x111(D) x8(D) mm
Çözünürlük:
800(RGB)×480, WVGA 133PPI
Görüş Açısı:
80/80/80/80
Renk Derinliği:
262K/16,2M %60 NTSC
Parlaklık:
400cd/m2
Kontrast Oranı:
750:1 (Tip.) (TM)
Arayüz:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
15000 ton/yıl
Gerilim Beslemesi:
3,3V (Tip.)
Işık kaynağı:
WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Çevre:
Operating Temperature: -30 ~ 85 °C ; Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C; Storage Temper
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
Özelleştirilmiş Endüstriyel TFT Ekran
Parmak izi önleyici Endüstriyel TFT Ekran
G070VW01
Ürün Açıklaması
Endüstriyel Ekipman 7.0" TFT-LCD Ekran Modülü
Endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış, mükemmel güvenilirlik ve uzun hizmet ömrüne sahip yüksek performanslı 7 inç WVGA TFT-LCD modülü.
Teknik Özellikler
Parametre Özellik
Panel Modeli G070VW01 V0 (AUO)
Ekran Boyutu 7.0 inç
Çözünürlük 800 × 480 WVGA (133 PPI)
Ekran Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Aktif Alan 152.4 × 91.44 mm
Modül Boyutları 170 × 111 × 8 mm
Parlaklık 400 cd/m² (Tipik)
Kontrast Oranı 750:1 (Tipik)
Görüş Açısı 80/80/80/80 (CR≥10)
Tepki Süresi 20/10 ms (Tr/Td)
Ekran Renkleri 262K/16.2M (60% NTSC)
Arka Aydınlatma WLED, 50.000 saat ömür
Arayüz LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20-pin konnektör
Güç Kaynağı 3.3V (Tipik)
Çalışma Sıcaklığı -30°C ila 85°C
Depolama Sıcaklığı -30°C ila 85°C
Yenileme Hızı 60Hz
Ürün Özellikleri
• Net görünürlük için 400 cd/m² yüksek parlaklık
• Geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-30°C ila 85°C)
• Uzun ömürlü WLED arka aydınlatma (50.000 saat)
• 20-pin konnektörlü LVDS arayüzü
• Endüstriyel sınıf güvenilirlik ve dayanıklılık
• Normalde beyaz modlu TN ekran teknolojisi
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%