G070VW01 V0 AUO 7calowy 800x480 WVGA Moduł wyświetlacza TFT o szerokiej temperaturze przemysłowej
Nazwa Marki: AUO
Numer modelu: G070VW01 V0
MOQ: 1
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
Rozmiar wyświetlacza:
7 cali
Moduł ponadwymiarowy (mm):
170 (wys.) x 111 (p.) x 8 (gł.) mm
Rezolucja:
800(RGB)×480, WVGA 133PPI
Kąt widzenia:
80/80/80/80
Głębia koloru:
262K/16,2M 60% NTSC
Jasność:
400cd/m2
Współczynnik kontrastu:
750:1 (typowo) (TM)
Interfejs:
Złącze LVDS (1 kanał, 6/8 bitów), 20 pinów
Panel dotykowy:
bez
Aplikacja:
Sprzęt Przemysłowy
Zasilanie napięciem:
3,3 V (typowe)
Źródło światła:
WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Środowisko:
Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 85 °C
Gwarancja:
12 miesięcy
Podkreślić:
dostosowany przemysłowy wyświetlacz TFT
wyświetlacz TFT przemysłowy przeciw odciskom palców
G070VW01
Opis produktu
Moduł wyświetlacza TFT-LCD o pojemności 7,0"
Specyfikacje techniczne
Parametry Specyfikacja
Model panelu G070VW01 V0 (AUO)
Wielkość wyświetlacza 70,0 cala
Rozstrzygnięcie 800 × 480 WVGA (133 PPI)
Typ wyświetlacza a-Si TFT-LCD, LCM
Obszar aktywny 1520,4 × 91,44 mm
Wymiary modułu 170 × 111 × 8 mm
Jasność 400 cd/m2 (typowe)
Wskaźnik kontrastu 7501 (typowe)
Kąt widzenia 80/80/80/80 (CR≥10)
Czas reakcji 20/10 ms (Tr/Td)
Wyświetlanie kolorów 262K/16.2M (60% NTSC)
Podświetlenie WLED, żywotność 50 000 godzin
Interfejs LVDS (1 ch, 6/8-bitowy), złącze 20-pin
Zasilanie 3.3V (typowy)
Temperatura pracy -30°C do 85°C
Temperatura przechowywania -30°C do 85°C
Prędkość obrazu 60 Hz
Cechy produktu
• Wysoka jasność 400 cd/m2 dla jasnej widoczności
• Szeroki zakres temperatury roboczej (-30°C do 85°C)
• Długotrwałe oświetlenie WLED (50 000 godzin)
• Interfejs LVDS z 20-pinem
• Niezawodność i trwałość przemysłowa
• Technologia wyświetlania TN z trybem normalnie białym
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%