G070VW01 V0 AUO 7inch 800x480 WVGA Βιομηχανική μεγάλης θερμοκρασίας μονάδα οθόνης TFT
Ονομασία μάρκας: AUO
Αριθμός μοντέλου: G070VW01 V0
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
Μέγεθος οθόνης:
7 ιντσών
Μέγεθος μονάδας (mm):
170(H)x111(V) x8(D) mm
Ψήφισμα:
800(RGB)×480, WVGA 133PPI
Γωνία θέασης:
80/80/80/80
Βάθος χρώματος:
262K/16,2M 60% NTSC
Λάμψη:
400cd/m2
Αναλογία αντίθεσης:
750:1 (Τύπ.) (TM)
Διασύνδεση:
LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Σύνδεσμος 20 ακίδων
Πίνακας αφής:
χωρίς
Εφαρμογή:
Βιομηχανικός Εξοπλισμός
Τροφοδοσία τάσης:
3,3 V (Τυπ.)
Πηγή φωτός:
WLED, 50K ώρες, Με πρόγραμμα οδήγησης LED
Περιβάλλο:
Θερμοκρασία λειτουργίας: -30 ~ 85 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 85 °C
Εγγύηση:
12 μήνες
Επισημαίνω:
προσαρμοσμένη βιομηχανική οθόνη TFT
G070VW01
Περιγραφή προϊόντος
Μονάδα Οθόνης TFT-LCD 7.0" Βιομηχανικού Εξοπλισμού
Τεχνικές Προδιαγραφές
Παράμετρος Προδιαγραφή
Μοντέλο Πάνελ G070VW01 V0 (AUO)
Μέγεθος Οθόνης 7.0 ίντσες
Ανάλυση 800 × 480 WVGA (133 PPI)
Τύπος Οθόνης a-Si TFT-LCD, LCM
Ενεργή Περιοχή 152.4 × 91.44 mm
Διαστάσεις Μονάδας 170 × 111 × 8 mm
Φωτεινότητα 400 cd/m² (Τυπική)
Αναλογία Αντίθεσης 750:1 (Τυπική)
Γωνία Θέασης 80/80/80/80 (CR≥10)
Χρόνος Απόκρισης 20/10 ms (Tr/Td)
Οπίσθιος Φωτισμός WLED, διάρκεια ζωής 50.000 ώρες
Διεπαφή LVDS (1 κανάλι, 6/8-bit), σύνδεσμος 20 ακίδων
Τροφοδοσία 3.3V (Τυπική)
Θερμοκρασία Λειτουργίας -30°C έως 85°C
Ρυθμός Καρέ 60Hz
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
• Διεπαφή LVDS με σύνδεσμο 20 ακίδων
• Βιομηχανική αξιοπιστία και ανθεκτικότητα
• Τεχνολογία οθόνης TN με λειτουργία κανονικά λευκό
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%