G070VW01 V0 AUO 7 inch 800x480 WVGA Industrial Wide Temperature TFT Display Module
Merknaam: AUO
Modelnummer: G070VW01 V0
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Leverancierstype:
Origineel merk
Weergavegrootte:
7 inch
Buitenmaatse module (mm):
170(H)x111(V)x8(D) mm
Oplossing:
800(RGB)×480, WVGA 133PPI
Kijkhoek:
80/80/80/80
Kleurdiepte:
262K/16,2M 60% NTSC
Helderheid:
400cd/m2
Contrastverhouding:
750:1 (typ.) (TM)
Interface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
3000 m² per maand
Spanningsvoorziening:
3,3 V (typ.)
Lichtbron:
WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Omgeving:
Operatietemperatuur: -30 ~ 85 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 85 °C
Garantie:
12 maanden
Markeren:
op maat gemaakte industriële TFT-display
industriële TFT-display tegen vingerafdrukken
G070VW01
Productbeschrijving
Industriële apparatuur 7.0" TFT-LCD-displaymodule
Technische specificaties
Parameter Specificatie
Panelmodel G070VW01 V0 (AUO)
Afbeeldingsgrootte 7.0 inch
Resolutie 800 × 480 WVGA (133 PPI)
Display-type a-Si TFT-LCD, LCM
Actief gebied 152.4 × 91,44 mm
Afmetingen van de module 170 × 111 × 8 mm
Helderheid 400 cd/m2 (typisch)
Contrastverhouding 7501 (typisch)
Zienhoek 80/80/80/80 (CR≥10)
Reactietijd 20/10 ms (Tr/Td)
Kleuren weergeven 262K/16.2M (60% NTSC)
Achterlicht WLED, levensduur van 50.000 uur
Interface LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20-pin connector
Stroomvoorziening 3.3V (typisch)
Werktemperatuur -30°C tot 85°C
Bergingstemperatuur -30°C tot 85°C
Framerate 60 Hz
Productkenmerken
• Hoge helderheid 400 cd/m2 voor een goed zicht
• Breed werktemperatuurbereik (-30°C tot 85°C)
• Langdurig WLED-achterlicht (50.000 uur)
• LVDS-interface met 20-pin connector
• Industriële betrouwbaarheid en duurzaamheid
• TN-displaytechnologie met normaal witte modus
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%