LG 13.3 Inch 1536x2048 HD OLED Ekran Modülü Ultra İnce Ekran Monitörü LP133QX1-EPA1
Marka Adı: LG Display
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
Müstehcen
Ekran Boyutu:
13.3
paneli tipi:
Müstehcen
Çözünürlük:
1536(RGB)x2048 192PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
213,8 ​​x 284,8 (YxDxD)
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR 10)
Parlaklık:
300cd/m2
Arayüz:
eDP (4 Şerit), eDP1.3, HBR1 (2,7G/şerit) 40 pimli Konektör
Dokunmatik panel:
kapasiteli dokunma
Başvuru:
Endüstriyel
MPQ:
7 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
13.3 inç OLED ekran modülü
1536x2048 OLED Ekran Modülü
1536x2048 AMOLED ekran monitörü
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Panel Modeli
LP133QX1-EPA1
Panel Markası
LG Display
Boyut (inç)
13.3 inç
Panel Tipi
AM-OLED, OLED, Tam Modül
Çözünürlük
1536(RGB)×2048 192PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Modül Dış Boyutları (mm)
213.8(G)×284.8(Y) mm
Ekran Modu
/
LCD Aktif Alanı (mm)
202.752(G)×270.336(Y) mm
Tepki Süresi
2 (Tip.)(Tr+Td)
Ekran Renkleri
16.7M %117 NTSC
Işık Kaynağı
kendinden, 15K saat
Görüş Açısı
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran
On-Cell Dokunmatik
Parlaklık
300 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı
3.3V (Tip.)
Kontrast Oranı
5000:1 (Tip.) (TM)
Kullanım Alanı
Dijital tabela
Kare Oranı
60Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Çalışma Sıcaklığı: -0 ~ 50°C
LCM Arayüz Tipi
eDP (4 Lane) , eDP1.3 , HBR1 (2.7G/lane) , 40 pin Konnektör
FPC konnektörü
HRS, KN38A-40S-0.5H, Adım 0.5mm
Detaylı Görseller
LG 13.3 Inch 1536x2048 HD OLED Ekran Modülü Ultra İnce Ekran Monitörü LP133QX1-EPA1 0
LG 13.3 Inch 1536x2048 HD OLED Ekran Modülü Ultra İnce Ekran Monitörü LP133QX1-EPA1 1
LG 13.3 Inch 1536x2048 HD OLED Ekran Modülü Ultra İnce Ekran Monitörü LP133QX1-EPA1 2
LG 13.3 Inch 1536x2048 HD OLED Ekran Modülü Ultra İnce Ekran Monitörü LP133QX1-EPA1 3
LG 13.3 Inch 1536x2048 HD OLED Ekran Modülü Ultra İnce Ekran Monitörü LP133QX1-EPA1 4
Şirket Profili
LG 13.3 Inch 1536x2048 HD OLED Ekran Modülü Ultra İnce Ekran Monitörü LP133QX1-EPA1 5
LG 13.3 Inch 1536x2048 HD OLED Ekran Modülü Ultra İnce Ekran Monitörü LP133QX1-EPA1 6
LG 13.3 Inch 1536x2048 HD OLED Ekran Modülü Ultra İnce Ekran Monitörü LP133QX1-EPA1 7
SSS
LG 13.3 Inch 1536x2048 HD OLED Ekran Modülü Ultra İnce Ekran Monitörü LP133QX1-EPA1 8
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%