Marka Adı: AUO
Model Numarası: G185XW01 V1
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
18,5 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Modül Büyüklüğü (mm):
430,4(G)x254,6(Y) x16,9(D) mm
Çözünürlük:
1366(RGB)x768, WXGA 84PPI, 1366(RGB)x768, WXGA 84PPI
Ekran Tipi:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Parlaklık:
300 cd/m² (Tip.), 300 cd/m2
Görüş Açısı:
85/85/80/80
İletişim arayüzü:
LVDS (1 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Arka Işık Türü:
WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Çevre:
Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 60 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
15000 ton/yıl
MPQ:
8 adet
Garanti:
12 ay
Ambalaj bilgileri:
8 adet/kutu
Vurgulamak:
18
5 İnç TFT-LCD Panel
WXGA Çözünürlüklü LVDS Ekran Modülü
Ürün Açıklaması
AUO G185XW01 V1 18.5" WXGA TFT-LCD Panel
Endüstriyel gözetim, erişim kontrolü ve güvenilir görsel performans gerektiren diğer zorlu uygulamalar için tasarlanmış, 1366*768 WXGA çözünürlüğe sahip yüksek performanslı 18.5 inç TFT-LCD ekran modülü.
Ana Özellikler
  • Net ekran kalitesi için 84 PPI ile 1366*768 WXGA çözünürlük
  • Çeşitli aydınlatma koşullarında iyi görünürlük için 300 cd/m² parlaklık
  • 85/85/80/80 görüş açılarına sahip TN teknolojisi
  • Güvenilir veri iletimi için 30 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • Üstün görüntü kalitesi için 1000:1 kontrast oranı
  • 50.000 saat ömürlü WLED arka aydınlatma
  • 16.7M renk desteği ve %66 NTSC renk gamı
  • Geniş çalışma sıcaklığı aralığı: -0°C ila 60°C
Teknik Özellikler
Panel ModeliG185XW01 V1Panel MarkasıAUO
Boyut18.5 inçPanel Tipia-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük1366(RGB)*768, WXGA 84PPIPiksel FormatıRGB Dikey Şerit
Modül Boyutları430.4(Y)*254.6(D)*16.9(K) mmEkran ModuTN, Normal Beyaz, Transmisif
Aktif Alan409.8(G)*230.4(Y) mmTepki Süresi3.5/1.5 (Tip.)(Tr/Td)
Ekran Renkleri16.7M %66 NTSCIşık KaynağıWLED, 50K saat, LED Sürücülü
Görüş Açısı85/85/80/80 (Tip.)(CR≥10)Dokunmatik EkranOlmadan
Parlaklık300 cd/m² (Tip.)Güç Kaynağı5.0V (Tip.)
Kontrast Oranı1000:1 (Tip.) (TM)UygulamaEndüstriyel
Kare Hızı60HzDepolama Sıcaklığı-20°C ila 60°C
Arayüz TipiLVDS (1 kanal, 8-bit)Çalışma Sıcaklığı-0°C ila 60°C
FPC KonektörüSTM, MSCK2407P30, Hatve 1.0mm
Uygulamalar
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • Asansör ekran sistemleri
  • Güvenlik monitör ekranları
  • CNC makine ekranları
  • Erişim kontrol sistemleri
  • Gözetim uygulamaları
Özelleştirme Seçenekleri
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%