Ονομασία μάρκας: AUO
Αριθμός μοντέλου: G185XW01 V1
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μέγεθος οθόνης:
18,5 ιντσών
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
Μέγεθος μονάδας (mm):
430,4(Π)x254,6(Υ) x16,9(Β) mm
Ψήφισμα:
1366(RGB)x768, WXGA 84PPI, 1366(RGB)x768, WXGA 84PPI
Τύπος οθόνης:
TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό
Λάμψη:
300 cd/m² (Τύπος), 300 cd/m2
Γωνία θέασης:
85/85/80/80
Διεπαφή επικοινωνίας:
LVDS (1 ch, 8-bit) , Σύνδεσμος 30 ακίδων
Τύπος οπίσθιου φωτισμού:
WLED, 50K ώρες, Με πρόγραμμα οδήγησης LED
Περιβάλλο:
Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 60 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
Πίνακας αφής:
χωρίς
Εφαρμογή:
Βιομηχανικός Εξοπλισμός
MPQ:
8 ΤΕΜ
Εγγύηση:
12 μήνες
Συσκευασία λεπτομέρειες:
8 τεμάχια/κουτί
Επισημαίνω:
Πίνακας TFT-LCD 18
5 ιντσών
Μονάδα οθόνης LVDS ανάλυσης WXGA
Περιγραφή προϊόντος
AUO G185XW01 V1 18.5" WXGA TFT-LCD Panel
Κατάσταση του προϊόντος:Το μοντέλο αυτό είναι διαθέσιμο για βιομηχανικές εφαρμογές.
Βασικά χαρακτηριστικά
  • 1366*768 WXGA ανάλυση με 84 PPI για καθαρή ποιότητα εμφάνισης
  • 300 cd/m2 για καλή ορατότητα σε διάφορες συνθήκες φωτισμού
  • Τεχνολογία TN με γωνίες θέασης 85/85/80/80
  • Διασύνδεση LVDS με σύνδεσμο 30-pin για αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων
  • 10001:1 αναλογία αντίθεσης για ανώτερη ποιότητα εικόνας
  • WLED backlight με διάρκεια ζωής 50.000 ωρών
  • 16Υποστήριξη χρώματος.7M με 66% χρωματική γκάμα NTSC
  • Ευρύ εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -0°C έως 60°C
Τεχνικές προδιαγραφές
Μέγεθος18.5 ίντσεςΤύπος οθόνηςα-Si TFT-LCD, LCM
Απόφαση1366 ((RGB) * 768, WXGA 84PPIΦόρμα pixelΒόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος409.8 ((W) * 230.4 ((H) mmΧρόνος απόκρισης3.5/1.5 (τύπος) ((Tr/Td)
Εμφάνιση χρωμάτων16.7M 66% NTSCΠηγή φωτόςWLED, 50 χιλιάδες ώρες, με LED Driver
Φωτεινότητα300 cd/m2 (Τύπος)Ηλεκτρική τροφοδοσία5.0V (τύπος.)
Αντιδιαστολή10001 (τύπος) (TM)ΕφαρμογήΒιομηχανική
Ποσοστό καρέ60 HzΘέρμανση αποθήκευσης-20°C έως 60°C
Σύνδεσμος FPCSTM, MSCK2407P30, Στροφή 1,0 mm
Εφαρμογές
  • Βιομηχανικός εξοπλισμός και μηχανήματα
  • Συστήματα προβολής για ανελκυστήρες
  • Εμφάνιση οθόνης ασφαλείας
  • Δείκτες μηχανών CNC
  • Συστήματα ελέγχου πρόσβασης
  • Εφαρμογές επιτήρησης
Επιλογές προσαρμογής
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%