Nazwa Marki: AUO
Numer modelu: G185XW01 V1
MOQ: 1
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Guangdong, Chiny
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozmiar wyświetlacza:
18,5 cala
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
Moduł ponadwymiarowy (mm):
430,4 (szer.) x 254,6 (wys.) x 16,9 (gł.) mm
Rezolucja:
1366(RGB)x768, WXGA 84PPI, 1366(RGB)x768, WXGA 84PPI
Typ wyświetlacza:
TN, zwykle biały, przepuszczalny
Jasność:
300 cd/m² (typ.), 300 cd/m²
Kąt widzenia:
85/85/80/80
Interfejs komunikacyjny:
Złącze LVDS (1 kanał, 8 bitów), 30 pinów
Typ podświetlenia:
WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Środowisko:
Temperatura pracy: 0 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
Panel dotykowy:
bez
Aplikacja:
Sprzęt Przemysłowy
MPQ:
8szt
Gwarancja:
12 miesięcy
Szczegóły pakowania:
8 sztuk/pudełko
Podkreślić:
Panel TFT-LCD o przekątnej 18
5 cala
Moduł wyświetlacza LVDS o rozdzielczości WXGA
Opis produktu
AUO G185XW01 V1 18,5" WXGA TFT-LCD Panel
Status produktu:Ten model jest dostępny do zastosowań przemysłowych.
Kluczowe cechy
  • Rozdzielczość 1366*768 WXGA z 84 PPI dla jasnej jakości wyświetlania
  • Jasność 300 cd/m2 dla dobrej widoczności w różnych warunkach oświetleniowych
  • Technologia TN z kątem widzenia 85/85/80/80
  • Interfejs LVDS z 30-pinem łącznika do niezawodnej transmisji danych
  • 1000stosunek kontrastu 1:1 dla lepszej jakości obrazu
  • Światło wsteczne WLED z żywotnością 50 000 godzin
  • 16Wsparcie koloru.7M z 66% gamą kolorów NTSC
  • Szeroki zakres temperatury roboczej: -0°C do 60°C
Specyfikacje techniczne
Model paneluG185XW01 V1Marka paneliAUO
Wielkość18.5 caliRodzaj panelia-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie1366 ((RGB) * 768, WXGA 84PPIFormat pikseliWyróżnienie:
Wymiary modułu430.4 ((H) * 254.6 ((V) * 16.9 ((D) mmTryb wyświetlaniaTN, zazwyczaj biały, nadający
Obszar aktywny409.8 ((W) * 230.4 ((H) mmCzas reakcji3.5/1.5 (typ.) ((Tr/Td)
Wyświetlanie kolorów16.7M 66% NTSCŹródło światłaWLED, 50K godzin, z LED Driver
Kąt widzenia85/85/80/80 (typu) ((CR≥10)Ekran dotykowyBez
Jasność300 cd/m2 (typ.)Zasilanie5.0V (typ.)
Wskaźnik kontrastu10001 (typowy) (TM)ZastosowaniePrzemysłowe
Prędkość obrazu60 HzTemperatura przechowywania-20°C do 60°C
Typ interfejsuLVDS (1 ch, 8-bitowy)Temperatura pracy-0°C do 60°C
Złącze FPCSTM, MSCK2407P30, Pitch 1,0 mm
Wnioski
  • Urządzenia i maszyny przemysłowe
  • Systemy wyświetlania w windzie
  • Wyświetlacze monitorów bezpieczeństwa
  • Wyświetlacze maszyn CNC
  • Systemy kontroli dostępu
  • Wnioski dotyczące nadzoru
Opcje dostosowywania
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%