AUO G185XW01 V1 18,5 inch WXGA-resolutie TFT-LCD-paneel met 300 cd/m2 Helderheid voor industriële bewaking LVDS-displaymodule
Merknaam: AUO
Modelnummer: G185XW01 V1
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
18,5 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Buitenmaatse module (mm):
430,4(B)x254,6(H) x16,9(D) mm
Oplossing:
1366(RGB)x768, WXGA 84PPI, 1366(RGB)x768, WXGA 84PPI
Weergavetype:
TN, normaal wit, doorlatend
Helderheid:
300 cd/m² (standaard), 300 cd/m2
Kijkhoek:
85/85/80/80
Communicatie-interface:
LVDS (1 kanaal, 8-bit), 30-pins connector
Type achtergrondverlichting:
WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Omgeving:
Operatietemperatuur: 0 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
3000 m² per maand
MPQ:
8 STUKS
Garantie:
12 maanden
Verpakking Details:
8 stuks per doos
Markeren:
18
5 inch TFT-LCD-paneel
WXGA-resolutie LVDS-displaymodule
Productbeschrijving
AUO G185XW01 V1 18,5" WXGA TFT-LCD Paneel
Belangrijkste Kenmerken
  • 1366*768 WXGA-resolutie met 84 PPI voor duidelijke weergavekwaliteit
  • 300 cd/m² helderheid voor goede zichtbaarheid onder diverse lichtomstandigheden
  • TN-technologie met kijkhoeken van 85/85/80/80
  • LVDS-interface met 30-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 1000:1 contrastverhouding voor superieure beeldkwaliteit
  • WLED-achtergrondverlichting met een levensduur van 50.000 uur
  • 16,7M kleurenondersteuning met 66% NTSC-kleurengamma
  • Breed bedrijfstemperatuurbereik: -0°C tot 60°C
Technische Specificaties
PaneelmodelG185XW01 V1PaneelmerkAUO
Grootte18,5 inchPaneeltypea-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie1366(RGB)*768, WXGA 84PPIPixelformaatRGB Verticale Stripe
Moduleafmetingen430,4(H)*254,6(V)*16,9(D) mmWeergavemodusTN, Normaal Wit, Transmissief
Actief Gebied409,8(B)*230,4(H) mmResponstijd3,5/1,5 (Typ.)(Tr/Td)
Weergavekleuren16,7M 66% NTSCLichtbronWLED, 50K uur, Met LED-driver
Kijkhoek85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10)TouchscreenZonder
Helderheid300 cd/m² (Typ.)Voeding5,0V (Typ.)
Contrastverhouding1000:1 (Typ.) (TM)ToepassingIndustrieel
Framesnelheid60HzOpslagtemperatuur-20°C tot 60°C
InterfacetypeLVDS (1 kanaal, 8-bit)Bedrijfstemperatuur-0°C tot 60°C
FPC-connectorSTM, MSCK2407P30, Pitch 1,0 mm
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • Liftdisplaysystemen
  • Beveiligingsmonitor-displays
  • CNC-machine displays
  • Toegangscontrolesystemen
  • Bewakingstoepassingen
Maatwerkopties
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%