Marka Adı: AUO
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
10,4 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
800(RGB)x600, SVGA 96PPI
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Aktif Alan:
211,2(G)x158,4(Y) mm
Anahat Dim.:
228,4(G)x175,4(Y)x6,5(D) mm
Arayüz Türü:
TTL (1 kanal, 6/8 bit) + SPI 60 pinli FPC
Tedavi:
Parlama önleyici, Sert kaplama (3H)
Ödeme Koşulları:
350 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
500:1 (Tip.) (TM)
Waranty:
12 ay
Vurgulamak:
auo tft lcd ekran
auo endüstriyel tft ekran
800x600 tft lcd ekran
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Marka
AUO
Model Numarası
A104SN03 V1
Diyagonal Boyut
10.4 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD,LCM
Çözünürlük
800(RGB)×600, SVGA 96PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Aktif Alan
211.2(G)×158.4(Y) mm
Uygulama
Endüstriyel, Dijital Fotoğraf Çerçevesi, Taşınabilir DVD Oynatıcı
Dış Boyutlar
228.4(Y)×175.4(D) ×6.5(G) mm
İşlem
Parlaklık
350 cd/m² (Tipik)
Kontrast Oranı
500:1 (Tipik) (TM)
Görüş Yönü
Simetri
Tepki Süresi
30 (Tipik)(Tr+Td)
Görüş Açısı
75/75/50/60 (Tipik)(CR≥10)
Çalışma Modu
TN, Normal Beyaz, Transmisif
Desteklenen Renk
262K/16.7M %50 NTSC
Işık Kaynağı
WLED [3S12P] , 10K saat , Sürücüsüz
Güç
3.3/11/15/-7V (Tipik)(VCC/AVDD/VGH/VGL)
Dokunmatik Panel
Yok
Yenileme Hızı
60Hz
Ortam
Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Arayüz Tipi
TTL (1 kanal, 6/8-bit) + SPI , 60 pin FPC
Arayüz Detayı
Aralık 0.5mm
Detaylı Görseller
Şirket Profili
SSS
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%