AUO A104SN03 V1 10,4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industriële Digitale Fotolijst DVD Speler Display Module
Merknaam: AUO
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
10,4 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
800(RGB)x600, SVGA 96PPI
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Actief gebied:
211,2(B)x158,4(H) mm
Omtrek afm.:
228,4(B)x175,4(H)x6,5(D) mm
Interfacetype:
TTL (1 kanaal, 6/8-bit) + SPI 60-pins FPC
Behandeling:
Ontspiegeld, harde coating (3H)
Luminantie:
350 cd/m² (std.)
Contrastverhouding:
500:1 (standaard) (TM)
Waranty:
12 maanden
Markeren:
AUO TFT LCD-scherm
auo industriële tft display
800 x 600 TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
AUO A104SN03 V1 10,4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industriële Digitale Fotolijst DVD Speler Display Module 0
Beschrijving van de producten
Merken
AUO
Model P/N
A104SN03 V1
Diagona Grootte
10.4 inch.
Paneltype
a-Si TFT-LCD,LCM
Resolutie
800 ((RGB) × 600, SVGA 96PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Actief gebied
211.2 ((W) × 158.4 ((H) mm
Toepassing
Industrieel, digitaal fotoraam, draagbare dvd-speler
Lijst Dim.
228.4 ((H) × 175.4 ((V) × 6.5 ((D) mm
Behandeling
Antiglare, harde coating (3H)
Luminansie
350 cd/mz (Typ.)
Contrastverhouding
5001 (type) (TM)
Wiew richting
Symmetrie
Reactietijd
30 (Type.) ((Tr+Td)
Zienhoek
75/75/50/60 (type)
Operatiemodus
TN, normaal wit, transmisief
Ondersteunende kleur
262K/16.7M 50% NTSC
Lichtbron
WLED [3S12P], 10 km uur, zonder bestuurder
Kracht
3.3/11/15/-7V (Type.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL)
Aanraakpaneel
Zonder
Framerate
60 Hz
Milieu
Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Interface type
TTL (1 ch, 6/8-bit) + SPI, 60 pins FPC
Interface-details
Afstand 0,5 mm
AUO A104SN03 V1 10,4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industriële Digitale Fotolijst DVD Speler Display Module 1
AUO A104SN03 V1 10,4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industriële Digitale Fotolijst DVD Speler Display Module 2
AUO A104SN03 V1 10,4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industriële Digitale Fotolijst DVD Speler Display Module 3
Details Afbeeldingen
Profiel van het bedrijf
AUO A104SN03 V1 10,4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industriële Digitale Fotolijst DVD Speler Display Module 4
AUO A104SN03 V1 10,4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industriële Digitale Fotolijst DVD Speler Display Module 5
AUO A104SN03 V1 10,4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industriële Digitale Fotolijst DVD Speler Display Module 6
AUO A104SN03 V1 10,4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industriële Digitale Fotolijst DVD Speler Display Module 7
AUO A104SN03 V1 10,4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industriële Digitale Fotolijst DVD Speler Display Module 8
AUO A104SN03 V1 10,4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industriële Digitale Fotolijst DVD Speler Display Module 9
AUO A104SN03 V1 10,4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industriële Digitale Fotolijst DVD Speler Display Module 10
Veelgestelde vragen
AUO A104SN03 V1 10,4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industriële Digitale Fotolijst DVD Speler Display Module 11
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%