AUO A104SN03 V1 10.4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industrial Digital Photo Frame DVD Player Display Module
Nazwa Marki: AUO
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Typ:
TFT
Rozmiar wyświetlacza:
10,4 cala
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja:
800(RGB)x600, SVGA 96PPI
Format pikseli:
Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny:
211,2 (szer.) x 158,4 (wys.) mm
Wymiary zarysu:
228,4 (szer.) x 175,4 (wys.) x 6,5 (gł.) mm
Typ interfejsu:
TTL (1 kanał, 6/8 bitów) + SPI 60 pinów FPC
Leczenie:
Przeciwodblaskowa, twarda powłoka (3H)
Jasność:
350 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
500:1 (typ.) (TM)
Waranty:
12 miesięcy
Podkreślić:
Wyświetlacz LCD TFT AUO
wyświetlacz tft przemysłowy
Wyświetlacz LCD 800x600 TFT
Opis produktu
AUO A104SN03 V1 10.4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industrial Digital Photo Frame DVD Player Display Module 0
Opis produktów
Marka
AUO
Model P/N
A104SN03 V1
Diagona Rozmiar
10.4 cali
Rodzaj paneli
a-Si TFT-LCD,LCM
Rozstrzygnięcie
800 ((RGB) × 600, SVGA 96PPI
Format pikseli
Wyróżnienie:
Obszar aktywny
211.2 ((W) × 158,4 ((H) mm
Zastosowanie
Przemysłowa, cyfrowa ramka fotograficzna, przenośny odtwarzacz DVD
Oryginalny Dim.
228.4 ((H) × 175.4 ((V) × 6.5 ((D) mm
Leczenie
Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H)
Światłość
350 cd/mz (typ.)
Wskaźnik kontrastu
5001 (typowy) (TM)
Kierunek Wiew
Symetria
Czas reakcji
30 (typ.) ((Tr+Td)
Kąt widzenia
75/75/50/60 (typ)
Tryb działania
TN, zazwyczaj biały, nadający
Wsparcie koloru
262K/16.7M 50% NTSC
Źródło światła
WLED [3S12P], 10K godzin, bez kierowcy
Władza
3.3/11/15/-7V (typ.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL)
Panel dotykowy
Bez
Prędkość obrazu
60 Hz
Środowisko
Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
Typ interfejsu
TTL (1 ch, 6/8-bit) + SPI, 60 pinów FPC
Szczegóły interfejsu
Odległość 0,5 mm
AUO A104SN03 V1 10.4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industrial Digital Photo Frame DVD Player Display Module 1
AUO A104SN03 V1 10.4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industrial Digital Photo Frame DVD Player Display Module 2
AUO A104SN03 V1 10.4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industrial Digital Photo Frame DVD Player Display Module 3
Szczegóły Obrazy
Profil przedsiębiorstwa
AUO A104SN03 V1 10.4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industrial Digital Photo Frame DVD Player Display Module 4
AUO A104SN03 V1 10.4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industrial Digital Photo Frame DVD Player Display Module 5
AUO A104SN03 V1 10.4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industrial Digital Photo Frame DVD Player Display Module 6
AUO A104SN03 V1 10.4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industrial Digital Photo Frame DVD Player Display Module 7
AUO A104SN03 V1 10.4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industrial Digital Photo Frame DVD Player Display Module 8
AUO A104SN03 V1 10.4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industrial Digital Photo Frame DVD Player Display Module 9
AUO A104SN03 V1 10.4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industrial Digital Photo Frame DVD Player Display Module 10
Częste pytania
AUO A104SN03 V1 10.4" 800x600 SVGA TFT-LCD LCM TTL SPI Interface Industrial Digital Photo Frame DVD Player Display Module 11
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%