Marka Adı: BOE
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
23,8 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1920(RGB)x1080, FHD 92PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
540,2(Y)x315,6(D)x14,2(D) mm
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
250cd/m2
Arayüz:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Masaüstü Monitör ATM VTM e-raf POS
MPQ:
10 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
LCD ekranı 1920x1080
Bu tft lcd ekran
BoTFT LCD ekranı
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Panel Modeli
MV238FHM-N30
Panel Markası
BOE
Boyut (inç)
23.8 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük
1920(RGB)×1080, FHD 92PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Modül Dış Boyutları (mm)
540.2(G)×315.6(Y)×14.2(D) mm
Ekran Modu
ADS, Normalde Siyah, Transmisif
LCD Aktif Alanı (mm)
527.04(G)×296.46(Y) mm
Tepki Süresi
14 (Tip.)(G'den G'ye)
Ekran Renkleri
16.7M 72% NTSC
Işık Kaynağı
WLED [3 dizi], 30K saat, Sürücüsüz
Görüş Açısı
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran
Yok
Parlaklık
250 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı
5.0V (Tip.)
Kontrast Oranı
1000:1 (Tip.) (TM)
Kullanım Alanı
Masaüstü Monitör
Yenileme Hızı
60Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -20~ 60 °C
Çalışma Sıcaklığı: -0 ~ 50°C
LCM Arayüz Tipi
LVDS (2 kanal, 8-bit) 30 pin Konnektör
FPC konnektörü
UJU, IS100-L30R-C23, Hatve 1.0mm
Detaylı Görseller
Şirket Profili
SSS
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%