BOE MV238FHM-N30 23,8 inch TFT LCD Scherm 1920x1080 FHD 250nits Desktop Monitor voor ATM VTM e-shelf POS Display Modules
Merknaam: BOE
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
23,8 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1920(RGB)x1080, FHD 92PPI
Buitenmaatse module (mm):
540,2(H)x315,6(V)x14,2(D) mm
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
250cd/m2
Interface:
LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Desktopmonitor ATM VTM e-shelf POS
MPQ:
10 STUKS
Garantie:
12 maanden
Markeren:
tft lcd scherm 1920x1080
boe tft lcd scherm
boe tft lcd display scherm
Productbeschrijving
BOE MV238FHM-N30 23,8 inch TFT LCD Scherm 1920x1080 FHD 250nits Desktop Monitor voor ATM VTM e-shelf POS Display Modules 0
Productbeschrijving
Paneelmodel
MV238FHM-N30
Paneelmerk
BOE
Grootte (inch)
23,8 inch
Paneeltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1920(RGB)×1080, FHD 92PPI
Pixelformaat
RGB Verticale Streep
Module Buitenafmetingen (mm)
540,2 (B)×315,6 (H)×14,2 (D) mm
Weergavemodus
ADS, Normaal Zwart, Transmissief
LCD Actief gebied (mm)
527,04 (B)×296,46 (H) mm
Responstijd
14 (Typ.)(G tot G)
Weergavekleuren
16,7M 72% NTSC
Lichtbron
WLED [3 strings], 30K uur, Zonder driver
Kijkhoek
89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Touchscreen
Zonder
Helderheid
250 cd/m² (Typ.)
Voeding
5,0V (Typ.)
Contrastverhouding
1000:1 (Typ.) (TM)
Gebruikt voor
Desktop Monitor
Beeldverhouding
60Hz
Omgeving
Opslag Temp.: -20~ 60 °C
Bedrijfstemperatuur: -0 ~ 50°C
LCM Interface Type
LVDS (2 ch, 8-bit) 30 pins Connector
FPC connector
UJU, IS100-L30R-C23, Pitch 1,0 mm
BOE MV238FHM-N30 23,8 inch TFT LCD Scherm 1920x1080 FHD 250nits Desktop Monitor voor ATM VTM e-shelf POS Display Modules 1
BOE MV238FHM-N30 23,8 inch TFT LCD Scherm 1920x1080 FHD 250nits Desktop Monitor voor ATM VTM e-shelf POS Display Modules 2
BOE MV238FHM-N30 23,8 inch TFT LCD Scherm 1920x1080 FHD 250nits Desktop Monitor voor ATM VTM e-shelf POS Display Modules 3
BOE MV238FHM-N30 23,8 inch TFT LCD Scherm 1920x1080 FHD 250nits Desktop Monitor voor ATM VTM e-shelf POS Display Modules 4
BOE MV238FHM-N30 23,8 inch TFT LCD Scherm 1920x1080 FHD 250nits Desktop Monitor voor ATM VTM e-shelf POS Display Modules 5
BOE MV238FHM-N30 23,8 inch TFT LCD Scherm 1920x1080 FHD 250nits Desktop Monitor voor ATM VTM e-shelf POS Display Modules 6
Gedetailleerde Afbeeldingen
Bedrijfsprofiel
BOE MV238FHM-N30 23,8 inch TFT LCD Scherm 1920x1080 FHD 250nits Desktop Monitor voor ATM VTM e-shelf POS Display Modules 7
BOE MV238FHM-N30 23,8 inch TFT LCD Scherm 1920x1080 FHD 250nits Desktop Monitor voor ATM VTM e-shelf POS Display Modules 8
BOE MV238FHM-N30 23,8 inch TFT LCD Scherm 1920x1080 FHD 250nits Desktop Monitor voor ATM VTM e-shelf POS Display Modules 9
BOE MV238FHM-N30 23,8 inch TFT LCD Scherm 1920x1080 FHD 250nits Desktop Monitor voor ATM VTM e-shelf POS Display Modules 10
BOE MV238FHM-N30 23,8 inch TFT LCD Scherm 1920x1080 FHD 250nits Desktop Monitor voor ATM VTM e-shelf POS Display Modules 11
BOE MV238FHM-N30 23,8 inch TFT LCD Scherm 1920x1080 FHD 250nits Desktop Monitor voor ATM VTM e-shelf POS Display Modules 12
BOE MV238FHM-N30 23,8 inch TFT LCD Scherm 1920x1080 FHD 250nits Desktop Monitor voor ATM VTM e-shelf POS Display Modules 13
Veelgestelde Vragen
BOE MV238FHM-N30 23,8 inch TFT LCD Scherm 1920x1080 FHD 250nits Desktop Monitor voor ATM VTM e-shelf POS Display Modules 14
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%