Nazwa Marki: BOE
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Typ:
TFT
Rozmiar wyświetlacza:
23,8 cala
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja:
1920(RGB)x1080, FHD 92PPI
Moduł ponadwymiarowy (mm):
540,2 (wys.) x 315,6 (szer.) x 14,2 (gł.) mm
Kąt widzenia:
89/89/89/89 (typ.)(CR≥10)
Jasność:
250cd/m2
Interfejs:
Złącze LVDS (2 kanały, 8 bitów), 30 pinów
Ekran dotykowy:
bez
Aplikacja:
Monitor stacjonarny ATM VTM z e-półką POS
MPQ:
10szt
Gwarancja:
12 miesięcy
Podkreślić:
ekran tft lcd 1920x1080
ekran tft lcd boe
ekran wyświetlacza tft lcd boe
Opis produktu
Opis produktu
Model panelu
MV238FHM-N30
Marka panelu
BOE
Rozmiar (cale)
23,8 cala
Typ panelu
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozdzielczość
1920(RGB)×1080, FHD 92PPI
Format pikseli
Pionowy pasek RGB
Wymiary modułu (mm)
540,2(szer.)×315,6(wys.)×14,2(gł.) mm
Tryb wyświetlania
ADS, Normalnie czarny, Transmisyjny
Aktywny obszar LCD (mm)
527,04(szer.)×296,46(wys.) mm
Czas reakcji
14 (typ.)(G do G)
Kolory wyświetlania
16,7 mln 72% NTSC
Źródło światła
WLED [3 ciągi], 30 tys. godzin, bez sterownika
Kąt widzenia
89/89/89/89 (typ.)(CR≥10)
Ekran dotykowy
Bez
Jasność
250 cd/m² (typ.)
Zasilanie
5,0 V (typ.)
Współczynnik kontrastu
1000:1 (typ.) (TM)
Używany do
Monitor biurkowy
Częstotliwość odświeżania
60 Hz
Środowisko
Temperatura przechowywania: -20~60 °C
Temperatura pracy: -0 ~ 50°C
Typ interfejsu LCM
LVDS (2 kanały, 8-bit) złącze 30-pinowe
Złącze FPC
UJU, IS100-L30R-C23, rozstaw 1,0 mm
Szczegółowe obrazy
Profil firmy
Często zadawane pytania
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%