A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6 inç IPS 95% sRGB dizüstü bilgisayar dizüstü ekran 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs
Marka Adı: BOE
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
15.6 inç
Tedarikçi Türü:
Stokta var
paneli tipi:
A-Si TFT-LCD Panel
Çözünürlük:
1920x1080
Modül büyük boyutu:
Parlaklık:
500nit
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR 10)
Renk:
1,06B %95 sRGB
Arayüz:
EDP
Başvuru:
Dizüstü Bilgisayar Ekranı
MPQ:
35 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
Endüstriyel LCD ekran
panel tft lcd ekran
panel endüstriyel tft ekran
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Panel Modeli
NV156FHM-N65
Panel Markası
BOE
Boyut (inç)
15.6 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük
1920(RGB)×1080, FHD  141PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Modül Dış Boyutları(mm)
350.66(G)×216.25(Y) ×2.6(D) mm
Ekran Modu
HADS, Normalde Siyah, Transmisif
LCD Aktif Alanı(mm)
344.16(G)×193.59(Y) mm
Tepki Süresi
30 (Tip.)(Tr+Td)
Ekran Renkleri
1.06B   %95 sRGB
Işık Kaynağı
10S6P WLED , 15K saat , LED Sürücülü
Görüş Açısı
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran
Yok
Parlaklık
500 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı
3.3V (Tip.)
Kontrast Oranı
800:1 (Tip.) (TM)
Kullanım Alanı
Dizüstü Bilgisayar, Laptop
Kare Oranı
60Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
LCM Arayüz Tipi
eDP (2 Lane) , eDP1.4b , HBR1 (2.7G/lane) , 30 pin Konnektör
FPC konnektörü
I-pex, 20455-030E-66, Hatve 0.5mm
Detaylı Görseller
Detaylı Görseller
A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6 inç IPS 95% sRGB dizüstü bilgisayar dizüstü ekran 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 0A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6 inç IPS 95% sRGB dizüstü bilgisayar dizüstü ekran 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 1A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6 inç IPS 95% sRGB dizüstü bilgisayar dizüstü ekran 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 2A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6 inç IPS 95% sRGB dizüstü bilgisayar dizüstü ekran 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 3A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6 inç IPS 95% sRGB dizüstü bilgisayar dizüstü ekran 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 4
Şirket Profili
Şirket Profili
A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6 inç IPS 95% sRGB dizüstü bilgisayar dizüstü ekran 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 5
A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6 inç IPS 95% sRGB dizüstü bilgisayar dizüstü ekran 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 6
A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6 inç IPS 95% sRGB dizüstü bilgisayar dizüstü ekran 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 7
SSS
SSS
A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6 inç IPS 95% sRGB dizüstü bilgisayar dizüstü ekran 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 8
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%