A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB Notebook Laptop Display 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs
Merknaam: BOE
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
15,6 inch
Leverancierstype:
op voorraad
paneeltype:
A-Si TFT-LCD-paneel
Oplossing:
1920x1080
Module buitenmaat:
Helderheid:
500nits
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.)(CR 10)
Kleur:
1,06B 95% sRGB
Interface:
EDP
Sollicitatie:
Laptopscherm
MPQ:
35pcs
Garantie:
12 maanden
Markeren:
LCD-industriële beeldschermen
panel tft lcd display
panel industriële TFT-display
Productbeschrijving
Beschrijving van de producten
Beschrijving van de producten
Panelmodel
NV156FHM-N65
Panelmerk
BOE
Grootte (inch)
15.6 inch
Paneltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1920 ((RGB) × 1080, FHD 141PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Module Outsize (mm)
350.66 ((W) × 216.25 ((H) × 2.6 ((D) mm
Afbeeldingsmodus
HADS, meestal zwart, transmisief
LCD Actief gebied ((mm)
344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm
Reactietijd
30 (Type.) ((Tr+Td)
Kleuren weergeven
1.06B 95% sRGB
Lichtbron
10S6P WLED, 15K uur, met LED Driver
Zienhoek
85/85/85/85 (type)
Aanraakscherm
Zonder
Helderheid
500 cd/m2 (Typ.)
Stroomvoorziening
3.3V (type.)
Contrastverhouding
8001 (type) (TM)
Gebruikt voor:
Notitieboek, Laptop
Frameverhouding
60 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C
Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C
LCM-interface type
eDP (2 Lanes), eDP1.4b, HBR1 (2.7G/lane), 30 pinnen
FPC-connector
I-pex, 20455-030E-66, pitch 0,5 mm
Details Afbeeldingen
Details Afbeeldingen
A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB Notebook Laptop Display 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 0A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB Notebook Laptop Display 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 1A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB Notebook Laptop Display 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 2A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB Notebook Laptop Display 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 3A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB Notebook Laptop Display 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 4
Profiel van het bedrijf
Profiel van het bedrijf
A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB Notebook Laptop Display 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 5
A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB Notebook Laptop Display 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 6
A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB Notebook Laptop Display 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 7
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen
A-Si TFT-LCD Panel NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB Notebook Laptop Display 500nits HADS/IPS EDP MPQ 35pcs 8
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%