صفحه نمایش LCD A-Si TFT NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB لپ تاپ لپ تاپ نمایش 500nits HADS / IPS EDP MPQ 35pcs
نام تجاری: BOE
اطلاعات جزئیات
محل منبع:
گوانگدونگ، چین
تایپ کنید:
TFT
اندازه نمایشگر:
15.6 اینچ
نوع تامین کننده:
در انبار
نوع پنل:
پنل A-Si TFT-LCD
قطعنامه:
1920x1080
ماژول بزرگتر است:
روشنایی:
500 نیت
زاویه دید:
85/85/85/85 (نوع) (CR 10)
رنگ:
1.06B 95% sRGB
رابط:
EDP
برنامه:
نمایشگر لپ تاپ
MPQ:
35 عدد
گارانتی:
12 ماه
برجسته کردن:
صفحه نمایش LCD صنعتی,پنل نمایشگر TFT LCD,پنل نمایشگر TFT صنعتی
panel tft lcd display
panel industrial tft display
توضیح محصول
توضیحات محصولات
توضیحات محصولات
مدل پانل
NV156FHM-N65
برند پنل
BOE
اندازه (اینچ)
15.6 اينچ
نوع پنل
a-Si TFT-LCD، LCM
قطعنامه
1920 ((RGB) × 1080, FHD 141PPI
فرمت پیکسل
نوار عمودی RGB
ماژول Outsize ((ملی متر))
350.66 ((W) × 216.25 ((H) × 2.6 ((D) mm
حالت نمایش
HADS، معمولا سیاه رنگ، قابل انتقال
سطح فعال LCD ((ملی متر)
344.16 ((W) ×193.59 ((H) mm
زمان پاسخ
30 (نوع) ((Tr+Td)
رنگ های نمایش
1.06B 95٪ sRGB
منبع نور
10S6P WLED، 15K ساعت، با راننده LED
زاویه دید
85/85/85/85 (نوع) ((CR≥10)
صفحه لمسی
بدون
روشنایی
500 cd/m2 (معمول)
منبع برق
3.3V (نوع)
نسبت کنتراست
8001 (نوع) (TM)
برای
دفترچه یادداشت، لپ تاپ
نسبت فریم
60 هرتز
محیط زیست
دمای نگهداری: -20 ~ 60 °C
دمای کار: 0 ~ 50 °C
نوع رابط LCM
eDP (2 Lane) ، eDP1.4b ، HBR1 (2.7G/lane) ، 30 پین کانکتور
کانکتور FPC
I-Pex، 20455-030E-66، Pitch 0.5mm
جزئیات تصاویر
جزئیات تصاویر
صفحه نمایش LCD A-Si TFT NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB لپ تاپ لپ تاپ نمایش 500nits HADS / IPS EDP MPQ 35pcs 0صفحه نمایش LCD A-Si TFT NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB لپ تاپ لپ تاپ نمایش 500nits HADS / IPS EDP MPQ 35pcs 1صفحه نمایش LCD A-Si TFT NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB لپ تاپ لپ تاپ نمایش 500nits HADS / IPS EDP MPQ 35pcs 2صفحه نمایش LCD A-Si TFT NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB لپ تاپ لپ تاپ نمایش 500nits HADS / IPS EDP MPQ 35pcs 3صفحه نمایش LCD A-Si TFT NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB لپ تاپ لپ تاپ نمایش 500nits HADS / IPS EDP MPQ 35pcs 4
مشخصات شرکت
مشخصات شرکت
صفحه نمایش LCD A-Si TFT NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB لپ تاپ لپ تاپ نمایش 500nits HADS / IPS EDP MPQ 35pcs 5
صفحه نمایش LCD A-Si TFT NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB لپ تاپ لپ تاپ نمایش 500nits HADS / IPS EDP MPQ 35pcs 6
صفحه نمایش LCD A-Si TFT NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB لپ تاپ لپ تاپ نمایش 500nits HADS / IPS EDP MPQ 35pcs 7
سوالات عمومی
سوالات عمومی
صفحه نمایش LCD A-Si TFT NV156FHM-N65 BOE 15.6inch IPS 95% sRGB لپ تاپ لپ تاپ نمایش 500nits HADS / IPS EDP MPQ 35pcs 8
امتیازها و بررسی‌ها
امتیاز کلی
5.0
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
4 ستاره‌ها
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%