Marka Adı: BOE
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
27 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1920(RGB)x1080, FHD 81PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
607,1(G)x354,1(Y)x13,2(D) mm
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
250 cd/m² (Tip.)
Sinyal Arayüzü:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
Garanti:
12 ay
Başvuru:
Masaüstü Monitörü
Çevre:
Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Storage Temperatur
Vurgulamak:
BOE TFT LCD Ekranı
endüstriyel tft ekranı
1920x1080 TFT LCD Ekran
Ürün Açıklaması
Ürün Tanımı
Panel Modeli
MV270FHM-N30
Panel markası
BOE
Boyut (inç)
27 inç
Panel Türü
a-Si TFT-LCD, LCM
Karar
1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI
Piksel Biçimi
RGB Dikey Şerit
Modül Outsize ((mm)
607.1 ((W) × 354.1 ((H) × 13.2 ((D) mm
Ekran Kipi
ADS, normalde siyah, iletebilir.
LCD Aktif alanı ((mm)
597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm
Yanıt Zamanı
14 (Tip) (G'den G'ye) ms
Renkleri Göster
16.7M %99 sRGB
Işık Kaynağı
18S4P WLED, 30K saat, Sürücü yok.
Görme açısı
89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
Dokunmak.
- Hayır.
Parlaklık
250 cd/m2 (Tip.)
Güç kaynağı
3.3/10.4/16.0/-7.0V (Tip.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL)
Kontrast oranı
1000: 1 (Tip) (TM)
Kullanılır
Masaüstü Monitörü
Çerçeve oranı
60Hz
Çevre
Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Çalışma sıcaklığı: -0 ~ 50°C
LCM Arayüz Tipi
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı
FPC konektörü
UJU,
IS100-L30O-C23, Pitch 1.0mm
Ayrıntılar Resimler
Şirket Profili
Sık Sorulan Sorular
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%