Nazwa Marki: BOE
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Typ:
TFT
Rozmiar wyświetlacza:
27 cali
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja:
1920(RGB)x1080, FHD 81PPI
Moduł ponadwymiarowy (mm):
607,1 (szer.) x 354,1 (wys.) x 13,2 (gł.) mm
Kąt widzenia:
89/89/89/89 (typ.)(CR≥10)
Jasność:
250 cd/m² (typowo)
Interfejs sygnałowy:
Złącze LVDS (2 kanały, 8 bitów), 30 pinów
Panel dotykowy:
bez
Gwarancja:
12 miesięcy
Aplikacja:
Monitor stacjonarny
Środowisko:
Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Temperatura pracy: 0 ~ 50°C; Storage Temperature
Podkreślić:
Wyświetlacz BOE TFT LCD
wyświetlacz TFT przemysłowy
Wyświetlacz TFT LCD 1920x1080
Opis produktu
Opis produktów
Model panelu
MV270FHM-N30
Marka paneli
BOE
Rozmiar (calo)
27 cm
Rodzaj paneli
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie
1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI
Format pikseli
Wyróżnienie:
Moduł Outsize ((mm)
607.1 ((W) × 354.1 ((H) × 13.2 ((D) mm
Tryb wyświetlania
ADS, zazwyczaj czarny, nadający
Obszar aktywny LCD ((mm)
597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm
Czas reakcji
14 (typ.) ((G do G) ms
Wyświetlanie kolorów
16.7M 99% sRGB
Źródło światła
18S4P WLED, 30K godzin, bez kierowcy
Kąt widzenia
89/89/89/89 (typ)
Dotknij
Bez
Jasność
250 cd/m2 (typ.)
Zasilanie
3.3/10.4/16.0/-7.0V (typ.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL)
Wskaźnik kontrastu
1000: 1 (typowy) (TM)
Używane do:
Monitor na pulpicie
Wskaźnik klatki
60 Hz
Środowisko
Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
Temperatura pracy: -0 ~ 50°C
Typ interfejsu LCM
LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów
Złącze FPC
UJU,
IS100-L30O-C23, Pitch 1,0 mm
Szczegóły Obrazy
Profil przedsiębiorstwa
Częste pytania
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%