LCM Panel Tipi Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inç 320x240 QVGA TFT-LCD Paralel RGB SPI Endüstriyel El PDA Cihaz Ekran Modülü
Marka Adı: Kyocera
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
3,5 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
320(RGB)x240, QVGA 115PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
76,9(G)x63,9(Y)x5,2(D) mm
Görüş Açısı:
80/80/80/60 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
400cd/m2
Sinyal Arayüzü:
Paralel RGB (1 kanal, 8 bit) + SPI, 50 pinli FPC
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel, El Tipi PDA Cihazı
Garanti:
12 ay
çevre:
Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Storage Temper
Vurgulamak:
LCD ekranı
Icm endüstriyel ekran
panel tft lcd ekran
Ürün Açıklaması
LCM Panel Tipi Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inç 320x240 QVGA TFT-LCD Paralel RGB SPI Endüstriyel El PDA Cihaz Ekran Modülü 0
Ürün Tanımı
Panel Modeli
TCG035QVLPAANN-AN00
Panel markası
Kyocera
Boyut (inç)
3.5 inç.
Panel Türü
a-Si TFT-LCD, LCM
Karar
320 ((RGB) × 240, QVGA 115PPI
Piksel Biçimi
RGB Dikey Şerit
Modül Outsize ((mm)
76.9 ((W) × 63.9 ((H) × 5.2 ((D) mm
Ekran Kipi
TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
LCD Aktif alanı ((mm)
70.56 ((W) × 52.92 ((H) mm
Yanıt Zamanı
8/22 (Tip) (Tr/Td)
Renkleri Göster
16.2M % 50 NTSC
Işık Kaynağı
2 tel WLED, 60K saat, Sürücü olmadan
Görme açısı
80/80/80/60 (Tip.)
Dokunmak.
- Hayır.
Parlaklık
400cd/m2 (Tipik)
Güç kaynağı
3.3V (Tip.)
Kontrast oranı
1000: 1 (Tip) (TM)
Kullanılır
Endüstriyel, El Cihazı
Çerçeve oranı
60Hz
Çevre
Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70°C
LCM Arayüz Tipi
Paralel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI, 50 pin FPC
FPC konektörü
0,5 mm.
LCM Panel Tipi Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inç 320x240 QVGA TFT-LCD Paralel RGB SPI Endüstriyel El PDA Cihaz Ekran Modülü 1
LCM Panel Tipi Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inç 320x240 QVGA TFT-LCD Paralel RGB SPI Endüstriyel El PDA Cihaz Ekran Modülü 2
Ayrıntılar Resimler
Şirket Profili
LCM Panel Tipi Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inç 320x240 QVGA TFT-LCD Paralel RGB SPI Endüstriyel El PDA Cihaz Ekran Modülü 3
LCM Panel Tipi Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inç 320x240 QVGA TFT-LCD Paralel RGB SPI Endüstriyel El PDA Cihaz Ekran Modülü 4
LCM Panel Tipi Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inç 320x240 QVGA TFT-LCD Paralel RGB SPI Endüstriyel El PDA Cihaz Ekran Modülü 5
LCM Panel Tipi Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inç 320x240 QVGA TFT-LCD Paralel RGB SPI Endüstriyel El PDA Cihaz Ekran Modülü 6
LCM Panel Tipi Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inç 320x240 QVGA TFT-LCD Paralel RGB SPI Endüstriyel El PDA Cihaz Ekran Modülü 7
LCM Panel Tipi Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inç 320x240 QVGA TFT-LCD Paralel RGB SPI Endüstriyel El PDA Cihaz Ekran Modülü 8
LCM Panel Tipi Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inç 320x240 QVGA TFT-LCD Paralel RGB SPI Endüstriyel El PDA Cihaz Ekran Modülü 9
Sık Sorulan Sorular
LCM Panel Tipi Kyocera TCG035QVLPAANN-AN00 3.5 inç 320x240 QVGA TFT-LCD Paralel RGB SPI Endüstriyel El PDA Cihaz Ekran Modülü 10
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%